Тимошенко обіцяє знову видавати "юліну тисячу" після виборів

Прем'єр сподівається, що після президентських виборів у неї з'явиться більше можливостей для повернення людям вкладів Ощадбанку СРСР.

Юліна тисяча
Прем’єр Юлія Тимошенко обіцяє після президентських виборів поновити виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР.

Про це Тимошенко заявила сьогодні журналістам в Києві.

"Ви всі спостерігали за процесом, бачили, коли уряд почав виплачувати по тисячі гривень, як перешкоджали, що робили, щоб не була проведена чесна приватизація. Я би сказала так – по суті, в ручному режимі інші гілки влади, в тому числі й інші високопосадовці, просто зупинили повністю виплати за тими заощадженнями людям”, - сказала прем’єр.

“Мені дуже шкода, але я сподіваюсь, що після президентських виборів у мене з’явиться більше можливостей повертати людям заощадження", - підкреслила Тимошенко.

Як повідомлялося, уряд Юлії Тимошенко заявив про намір 2008 року повернути громадянам України – вкладникам Ощадбанку СРСР близько 20 млрд грн. За даними Секретаріату президента, станом на 19 грудня 2008 року сума, виплачена вкладникам, становила 5,857 млрд грн.

2008 року в "Ощадбанк" за компенсацією звернулися 12,523 млн громадян, а отримали компенсацію в розмірі 1 тис грн 6,388 млн людей.

Умови виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР цього року повинні бути визначені новою постановою уряду.

Читайте також:

Україна просить МВФ дати більше грошей

Вкладники банків припиняють депозитну паніку

Нацбанк продав боржникам більше 31 мільйона пільгових доларів

Уряд просить у Світового банку півмільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: