Тимошенко оскаржила в суді "газову" справу

Тимошенко опротестувала у судовому порядку кримінальну справу, яку проти неї порушила Генпрокуратура за газові контракти 2009 року.

Юлія Тимошенко оскаржила в Печерському районному суді Києва порушення проти неї кримінальної справи за фактом перевищення службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році.

Про це вона заявила у вівторок перед черговим допитом у Генпрокуратурі.

"Ми оскаржили постанову про порушення кримінальної справи стосовно газових питань до Печерського суду", - сказала Тимошенко.

Вона вважає, що судовий процес з цього питання має бути публічним, і сподівається, що суд прийме за її скаргою правомірне, а не політично мотивоване рішення.

В той же час Тимошенко виразила готовність пройти усі судові інстанції у цій справі.

У свою чергу депутат Верховної Ради, член фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Сергій Власенко повідомив, що скарга була подана 4 травня, тобто 5-денний термін, в який суд повинен був призначити розгляд цієї скарги, збіг.

На думку Тимошенко, це означає, що суд чекає вказівок з боку влади, як діяти.

Нагадаємо, 11 квітня проти Тимошенко було порушено третю кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році. За інформацією Генпрокуратури, Тимошенко при укладанні газових контрактів у 2009 році з РФ, завдала державі збитків на суму понад 1,5 млрд гривень.

Крім того, екс-прем'єра звинувачують у нецільовому використанні бюджетних коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу, а також у незаконному придбані урядом серії реанімобілів.

Читайте також:

Тимошенко погрожує Генпрокуратурі міжнародними судами

Проти Тимошенко порушено нову кримінальну справу

Тимошенко найняла американських адвокатів

Тимошенко попросить ЄС про експертизу її "газових контрактів"

ВідеоТимошенко оскаржила в суді "газову" справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: