Тимошенко оскаржила в суді "газову" справу

Тимошенко опротестувала у судовому порядку кримінальну справу, яку проти неї порушила Генпрокуратура за газові контракти 2009 року.

Юлія Тимошенко оскаржила в Печерському районному суді Києва порушення проти неї кримінальної справи за фактом перевищення службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році.

Про це вона заявила у вівторок перед черговим допитом у Генпрокуратурі.

"Ми оскаржили постанову про порушення кримінальної справи стосовно газових питань до Печерського суду", - сказала Тимошенко.

Вона вважає, що судовий процес з цього питання має бути публічним, і сподівається, що суд прийме за її скаргою правомірне, а не політично мотивоване рішення.

В той же час Тимошенко виразила готовність пройти усі судові інстанції у цій справі.

У свою чергу депутат Верховної Ради, член фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Сергій Власенко повідомив, що скарга була подана 4 травня, тобто 5-денний термін, в який суд повинен був призначити розгляд цієї скарги, збіг.

На думку Тимошенко, це означає, що суд чекає вказівок з боку влади, як діяти.

Нагадаємо, 11 квітня проти Тимошенко було порушено третю кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році. За інформацією Генпрокуратури, Тимошенко при укладанні газових контрактів у 2009 році з РФ, завдала державі збитків на суму понад 1,5 млрд гривень.

Крім того, екс-прем'єра звинувачують у нецільовому використанні бюджетних коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу, а також у незаконному придбані урядом серії реанімобілів.

Читайте також:

Тимошенко погрожує Генпрокуратурі міжнародними судами

Проти Тимошенко порушено нову кримінальну справу

Тимошенко найняла американських адвокатів

Тимошенко попросить ЄС про експертизу її "газових контрактів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: