Тимошенко передасть бюджет-2010 до Ради за два тижні

Прем'єр розповіла, що її уряд цілий рік працював над держбюджетом-2010 і передасть його Верховній раді без жодних затримок. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла вчасно подати проект державного бюджету-2010 до Верховної ради. "Уряд до 15 вересня подасть бюджет до Верховної ради, не буде затримок чи інших проблем", - запевнила вона.

За словами прем'єра, "уряд протягом року готував цей документ". Також вона уточнила, що проект бюджету "велику кількість ресурсів віддає з центру на місця".

"Ця мета стояла у нас 10 років, і всі її обіцяли. Сьогодні уряд, незважаючи на кризу, робить цей крок", - наголосила Тимошенко. Вона також відзначила, що Кабмін подав до парламенту "понад 300 законопроектів, які стосуються стратегічних реформ і антикризових програм".

"Але більше 240 законопроектів не розглянуті, не включені до порядку денного, і це уповільнює антикризові заходи", - зауважила прем’єр.

Тимошенко також повідомила, що в суботу проведе всеукраїнську нараду з головами сільських та міських рад. Тому напередодні, в п’ятницю, БЮТ скликає позачергову сесію ВР для розгляду законопроектів про реформу місцевого самоврядування у бюджетних відносинах.

Розгляду цих законопроектів буде присвячене позачергове засідання Кабміну в понеділок, додала прем'єр-міністр.

Нагадаємо, проект державного бюджету на 2010 рік уряд повинен був розробити на основі проекту нового Бюджетного кодексу, який був ветованй президентом Віктором Ющенком.

Раніше Тимошенко висловлювала припущення, що через блокування роботи парламенту цього року бюджет-2010 депутати можуть і не ухвалити.

Читайте також:

Тимошенко: бюджет-2010 до кінця року не приймуть

Тимошенко напише бюджет на основі ветованого Ющенком закону

Президент вимагає збільшити витрати армії, інакше не схвалить бюджет

Україна в першому кварталі року перевиконала бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: