Тимошенко: після виборів долар впаде майже до 6 гривень

Прем'єр пообіцяла суттєво зміцнити українську валюту та повернути гроші всім вкладникам радянського Ощадбанку.

Курс долара в Україні після президентських виборів впаде до рівня 6,30-6,50 грн. Про це під час візиту до Кременчука заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Вся економічна і фінансова система говорить про те, що гривня сьогодні не може коштувати дешевше, ніж 6 з копійками гривень за долар. І це буде зроблено через 2-3 місяці після виборів, оскільки курс 8 - це ще одна технологія, щоб люди стали бідними", - наголосила глава уряду.

На переконання Тимошенко, "тільки Україна, а вірніше Нацбанк, на 64% здешевив гривню". "Це так вони борються з конкурентами. Гривня міцнітиме і до 6 з копійками дійде. Може 6,50 може 6,30", - обурилася прем'єр. Вона також підкреслила, що зараз немає ні кризових, ні фінансових, ні економічних причин для зростання курсу долара.

Крім того, прем'єр заявила, що після виборів продовжаться виплати знецінених заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСР. "Майже 7 мільйонам людей повернули. Потім політики в парламенті зрозуміли, що авторитет прем'єр-міністра росте. Тоді нам в парламенті всі заблокували. 2 мільйонам людей ми ще зобов'язані повернути тисячу. Після виборів ми продовжимо далі виплачувати ці кошти", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, за прогнозами експертів, відразу після президентських виборів долар подешевшає щонайменше до 7,60 грн. У другому півріччі можливе зміцнення української валюти і до позначки 7 гривень за долар.

Читайте також:

Експерти: одразу після виборів долар скотиться до 7,60 грн

НБУ врятував гривню, оголосивши про продаж 100 млн доларів

Минулого року Україна втратила 5 мільярдів іноземних інвестицій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: