Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко пообіцяла повернути "Юліні тисячі" за чотири місяці

Прем'єр знову заявила, що після президентських виборів українцям будуть виплачувати компенсацію за знецінені вклади Ощадбанку.

Юліна тисяча
Вкладники Ощадбанку незабаром знову зможуть отримувати свої гроші, обіцяє Тимошенко
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко має намір у 2010 році продовжити виплату компенсацій знецінених внесків вкладникам Ощадбанку СРСР.

Про це вона заявила на всеукраїнській нараді з керівниками Держкомзему і органів місцевого самоврядування.

"Коли ми почали виплачувати тисячу гривень вкладникам (Ощадбанку СРСР), діючі чиновники поставили нам шлагбаум через заборону ухвал уряду, заборону змін в закон про держбюджет. Проте, з 8,5 мільйона осіб 6,5 мільйона осіб отримали тисячу гривень в якості першого траншу, і ми через 4 місяці знімемо цей шлагбаум", - заявила вона.

Нагадаємо, повернення знецінених вкладів повинно було поновитися влітку цього року, але було відкладено на невизначений термін. Однією з ймовірних причин цього стало те, що в держбюджеті-2009 на ці потреби було закладено лише 250 мільйонів гривень.

Сама Тимошенко раніше вже говорила, що повернення знецінених внесків, відомих у народі під назвою "Юліні тисячі", буде відбуватися після президентських виборів.

У 2008 році Ощадбанк виплатив українцям компенсацій на суму близько 6 мільярдів гривень. Гроші отримали більше 6 мільйонів людей, тоді як до реєстру вкладників, чиї кошти знецінилися після розвалу СРСР, входять 12 мільйонів осіб.

Більшість вкладників отримали на руки по тисячі гривень.

Читайте також:

Тимошенко обіцяє знову видавати "юліну тисячу" після виборів

Секретаріат Ющенка назвав виплату "юліних тисяч" фарсом

Ощадбанк щомісяця видаватиме мільярд

На виплатах радянських вкладів Україна втратила 5 млрд

ВідеоТимошенко про повернення компенсацій

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції