Тимошенко поскаржиться на Фірташа в МВФ

Лідер "Батьківщини" закликала МВФ не виділяти Україні черговий кредит, якщо уряд не відмовиться від наміру передати природний газ компанії RosUkrEnergo.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко просить Міжнародний валютний фонд надіслати до України експертну групу для моніторингу ситуацію навколо газу компанії Дмитра Фірташа RosUkrEnergo. Про це вона заявила на брифінгу 8 грудня.

За словами Тимошенко, вона надішле кожному з 24 членів ради директорів МВФ листа, "в якому надається повна аналітична викладка того, як RosUkrEnergo незаконно забирає в України 5,4 мільярди доларів" з додаванням рішення Стокгольмського арбітражу, постанови уряду, "яка по суті легалізує цю оборудку" та інших документів.

"Я ще раз підкреслюю, що наша політична команда і я особисто – за співпрацю з МВФ. Я за надання Україні наступного траншу, але тільки за однієї умови – МВФ до видачі наступного траншу мусить відправити спеціальну моніторингову групу, яка розбереться з кожним кроком цієї тіньової оборудки", - зазначила вона.

Лідер БЮТ також розраховує, що МВФ "в меморандумі про співпрацю передбачить один пункт – добровільну відмову української влади виконувати всі перерахування державних грошей "Нафтогазу", а також передачі природного газу компанії RosUkrEnergo".

На прохання прокоментувати заяву співвласника компанії Дмитра Фірташа про те, що RosUkrEnergo йде з українського ринку, вона відповіла: "Я думаю, що у RosUkrEnergo вже настало нєсварєніє шлунку, вони трохи переїли в України і хочуть перейти в іншу країну".

"Я просто не заздрю тій країні, куди вони збираються переїхати, тому що для наступної країни, яку вони запланували грабувати – це будуть достатньо важкі часи", - зазначила Тимошенко.

"Крім того, я хочу, щоб вони пішли з України не з державними грошима, а з кримінальними справами", - зазначила лідер БЮТ.

Читайте також:

Фірташ вважає свої газові угоди ідеальними для України

Фірташ визнав знайомство з ватажком російської мафії

"Нафтогаз", RosUkrEnergo і "Газпром" вирішили всі питання з газом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: