"Укртелеком" виставлять на продаж за 25 млрд. гривень

Глава Мінтрансу Йосип Вінський встановив стартову ціну на ВАТ "Укртелеком" - 25 млрд. грн. І впевнений, що покупець знайдеться.

"Укртелеком" можуть приватизувати інвестори тільки зі світовим ім'ям. Про це заявила сьогодні на прес-конференції прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"На даний момент ми вивчаємо наміри інвесторів щодо приватизації "Укртелекому", аналізуємо цінову політику. Але в той же час я хочу сказати, що приватизаційний процес відбудеться тільки в тому випадку, якщо ціна буде гідною, а покупець буде зі світовим ім'ям. Жодних інших варіантів наш уряд не допустить", - сказала вона.

Міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський, у свою чергу, повідомив, що уряд планує приватизувати "Укртелеком" в березні, і всі умови вже готові.

"Щойно буде поставлено остаточну крапку в особі, яка про це оголосить (коли буде остаточно визначено керівництво Фонду державного майна – прим. ред.)… 75 днів - і буде процес… Наступного тижня може бути оголошення, і через 75 днів - процедура проведення аукціону", - заявив Вінський.

Міністр зазначив, що продаж цього об'єкту сьогодні реальний і можливий, стартова ціна підприємства може становити 25 млрд. грн.

"Я думаю, що з'явиться інвестор, який у цих умовах купить за такі гроші "Укртелеком", - впевнений Вінський.

Раніше стало відомо, що виконуючий обов'язки голови Фонду Дмитро Парфененко вже підписав наказ про внесення доповнень до щомісячного плану-графіка виставлення об'єктів на продаж в 2009 році. Згідно з ним, вже в березні ФДМ оголосить конкурс з елементами аукціону з продажу 67,79% акцій "Укртелекому".

Уряд раніше заявляв про свої плани провести конкурс з продажу 67,79% ВАТ "Укртелеком" у період з другої декади лютого до грудня 2008 року. Пакет у розмірі 25% + 1 акцію буде закріплено в державній власності.

Довідка: ВАТ "Укртелеком" (Київ) - один з провідних національних операторів зв'язку, є монополістом на ринку фіксованого місцевого зв'язку, посідаючи понад 80% ринку та маючи більш як 10 млн. абонентів. Компанія також надає послуги доступу до Інтернету та мобільного зв`язку (ТМ Utel).

Дохід "Укртелеком" 2007 року виріс порівняно з 2006 роком на 1,8% і становив більш як 8 млрд. грн. Чистий прибуток компанії 2007 року зменшився майже вдвічі (на 43%), порівняно з 2006 роком, і становив 267,2 млн. грн. проти 467,8 млн. грн. 2006 року.

Статутний капітал компанії - 4 млрд. 681 млн. 560 тис. грн.

Читайте також:

Фонд держмайна продає "Укртелеком" і п'ять обленерго

Вінський не готовий розлучитися з міністерською зарплатою
Об'єкти, які підуть на приватизацію у 2009 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: