Тимошенко продовжує скуповувати недобудови

На наступному засіданні Кабміну буде вирішена доля 52 регіональних недобудов, які держава планує викупити.

В середу, 12 серпня, на засіданні Кабміну будуть названі 52 регіональних забудовника, в яких держава викупить недобудови на суму 409 млн.грн.

Держава, як і раніше, звертає свою увагу лише на об'єкти, ступінь готовності яких складає 70% і вище. Забудовники також мають довести, що вони в змозі добудувати свої об'єкти. Однак уряд висунув нові вимоги і претенденти на допомогу мають здати об'єкт в експлуатацію до 25 грудня поточного року, а вартість 1 кв. м не має перевищувати 4200 грн. Буде вимагатися також і "соціальний ремонт", щоб пільговики могли одразу жити в новій квартирі.

Як зазначив член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів В'ячеслав Кредисов, Київ практично не підпадає під дію цієї програми, оскільки ціна за 1 кв. м столичного житла набагато більша ніж вимагає уряд.

За його словами Державна іпотечна установа планує витратити на викуп недобудованого житла 1 млрд.грн. На сьогодні половина цієї суми є в наявності.

Нагадаємо, держава вже викупила 17 об'єктів на загальну суму 147 млн. грн.

До кінця року уряд профінансує добудову та введення в експлуатацію 10 тис. квартир. Фінансування буде здійснюватися в рамках антикризової программи Кабміну, яка має на меті врятувати забудовників від банкрутства, а також надати людям житло, на яке вони очікують багато років. 

Читайте також:

У липні в столиці подорожчали квартири

Тимошенко обіцяє добудувати 10 тисяч квартир

Банкам дозволили відбирати квартири у боржників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: