На основі АвтоЗАЗу і Chery планують створити спільне підприємство

Для України також цікаве співробітництво, що стосується реалізації інфраструктурних проектів у рамках підготовки проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Україна зацікавлена у створенні спільного підприємства між ВАТ АвтоЗАЗ і китайською компанією Chery для виробництва автомобілів.

Про це повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час зустрічі з віце-прем'єром Держради Китаю Чжан Децзяном (Zhang Dejiang) у понеділок.

"Ми були б задоволені, якби було створено спільне підприємство між АвтоЗАЗом і китайською компанією Chery", - сказала вона.

Прем'єр додала, що для України також цікаве співробітництво з китайськими компаніями, що стосується реалізації інфраструктурних проектів у рамках підготовки проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

У свою чергу, представник Децзян порекомендував для співпраці Китайську корпорацію мостів і доріг, висловивши надію, що буде досягнуто відповідних домовленостей.

Він також повідомив, що Китай підтримує розширення співпраці з Україною в автомобілебудуванні. Він додав, що не менш цікавою для Китаю є реалізація проектів у сільському господарстві.

Нагадаємо, у понеділок, 26 жовтня в Києві були підписані угоди між урядами України і Китаю про розвиток співробітництва у сфері будівельної інфраструктури.

Читайте також:

"АвтоВАЗ" загубив понад 7 тисяч машин на 47 млн доларів

"АвтоВАЗ" опинився на межі банкрутства

"АвтоВАЗ" припиняє випуск легендарних "п'ятірок" і "сімок"

На "АвтоВАЗі" випускатимуть Nissan та Renault

ВідеоТимошенко про співпрацю України з Китаєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: