Тимошенко пропонує японцям купити українські теплоенергостанції

Прем'єр хоче, щоб декілька ключових українських ТЕС купили представники японських корпорацій.

Прем`єр Юлія Тимошенко запропонувала японським компаніям взяти участь у приватизації українських теплоелектростанцій.

Про це вона заявила сьогодні під час зустрічі з представниками найбільших японських корпорацій.

"Ми хочемо приватизувати теплові електростанції, приватизувати із залученням японських корпорацій, якщо у вас буде бажання", - сказала Тимошенко.

Разом з цим вона запропонувала також інший варіант співпраці – створення спільних підприємств для реконструкції ТЕС. Тимошенко зазначила, що українські ТЕС, які зараз працюють на вугіллі, потребують модернізації для підвищення ефективності роботи і скорочення шкідливих викидів в атмосферу.

Як повідомлялося, в грудні 2008 року Кабінет міністрів знову вніс блокуючі держпакети акцій шести проблемних обленерго і чотирьох теплових генеруючих компаній до списку підприємств, які підлягають продажу в 2009 році.

До списку, як і раніше, внесено пакети: 26,98% акцій ВАТ ”Львівобленерго”, 25,01% -”Одесаобленерго”, 25,02% - ”Прикарпаттяобленерго” і по 25%+1 акція ”Чернігівобленерго”, ”Полтаваобленерго” і ”Сумиобленерго”; а також 60% пакети 4 генеруючих компаній: ВАТ "Центренерго", ВАТ "Донбасенерго", ВАТ "Західенерго", ВАТ "Дніпроенерго".

У 2008 році пакети акцій цих компаній вже включалися до переліку об`єктів для першочергової приватизації в 2008 році, проте їх продаж було заблоковано указами президента.

Нагадаємо, сьогодні на зустрічі з представниками японських корпорацій Юлія Тимошенко заявила, що японці готові інвестувати в Україну 16 млрд. доларів.

За її словами, на таку суму вже підготовлені близько 400 інвестиційних проектів.


Читайте також:

Тимошенко: Японія готова вкласти в Україну 16 мільярдів

Fitch знизив рейтинг України 

МВФ вимагає від України жорсткого кризового менеджменту

ВідеоТимошенко пропонує японцям купити українські теплоенергостанції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: