Тимошенко проти передачі газових мереж

Лідер БЮТ проти передачі газових мереж концесіям і не виключає повернення низки об'єктів у власність держави.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Юлія Тимошенко не виключає повернення низки об'єктів у власність держави.
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко негативно оцінює можливість передачі газорозподільних мереж України в концесію.
 
Про це вона заявила у вівторок на прес-конференції, коментуючи заяву заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Юрія Продана.
 
"Я ставлюся до цього вкрай негативно саме тому, що концесія – це ще гірше, ніж приватизація", - сказала Тимошенко. Вона зазначила, що на сьогодні власнику систем газопостачання принаймні можна ставити якісь умови. 

"Якщо він не виконує такі умови, то можна назад забрати майно, можна притягнути до відповідальності. А концесія – це коли ніхто ні за що не відповідає", - сказала лідер БЮТ.
Вона зауважила, що виключно держава повинна володіти такими об’єктами.

Також Тимошенко не виключає, що важливі для життєдіяльності країни об’єкти слід повернути у державну власність у разі невиконання умов їх експлуатації. 

Лідер БЮТ наголосила, що системи, які передані в приватні руки, практично постійно несуть загрозу. Вона підкреслила, що у зв’язку з цим або необхідно поставити більш жорсткі умови належної експлуатації цих систем власниками, або повертати їх у державну власність. 

"Тому, можливо, необхідно взагалі приймати закон і повертати такі вкрай важливі для життя системи у державну власність. Я не виключаю, що це потрібно робити", - сказала Тимошенко.

Також лідер БЮТ позитивно оцінює заяву керівництва ВАТ "Газпром" щодо можливості відмови від посередників у поставках російського газу до України.

Тимошенко сказала, що БЮТ робитиме все, щоб раз і назавжди відмовитися від будь-яких посередників у сфері поставок російського газу Україні. 

"І дуже добре, що російська сторона підтвердила, зокрема, і таку нашу концепцію", - сказала вона. За словами Тимошенко, БЮТ зробить все, щоб газ українського видобутку використовувався населенням для побутових цілей. 

Тимошенко також висловила впевненість у тому, що ціна на газ буде абсолютно зваженою і обгрунтованою, і новому уряду України вдасться знайти порозуміння з Росією в цьому питанні.

ВідеоТимошенко про вибух у Дніпропетровську (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: