Тимошенко протягом місяця врятує два проблемні банки

Уряд упродовж двох-трьох місяців має намір вирішити проблему ще низки комерційних банків України.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяє, що ситуацію в банку "Надра" і "Укрпромбанку" вдасться наладити протягом місяця.

"За нашими розрахунками, сьогодні є два великі системні банки, які перебувають на стадії, по суті справи, передбанкрутства - це "Надра Банк" і "Укрпромбанк". Це великі банки, там мільйони і мільйони людей і клієнтів, які залишилися сьогодні без грошей", - зазначила глава уряду.

"Ми бачимо шлях, як "Надра" і "Укрпромбанк" протягом місяця також націоналізувати, вибачте за таке неприємне слово, зробити державними ці банки і почати повертати людям їх власність - їх гроші", - додала вона.

Натомість "Імекс-банк" і банк "Фінанси і кредит" не потребують того, щоб держава входила в капітал цих банків. Ці два банки на сьогоднішній день почувають себе спокійно, стабільно, і вони просто не потребують націоналізації, сказала Тимошенко.

За її словами, уряд упродовж двох-трьох місяців має намір вирішити проблему ще низки комерційних банків України.

"Є ряд маленьких банків, які також страждають сьогодні. Це приблизно до 15 банків, таких дрібних. І ось якраз той закон, який ми прийняли (про підтримку банків – ред.) дає нам відповідь, як нам поводитися з активами цих банків, як поводитися з депозитами людей. І я думаю, що тут трохи більше часу знадобиться, потрібно буде два-три місяця, але ми з цим також впораємося", - сказала прем’єр-міністр.

Вона зазначила, що поставила перед урядом завдання захистити всіх вкладників банків, які на сьогоднішній день мають складнощі у своїй роботі й не можуть повертати вклади.

Зазначимо, що раніше уряд розглядав можливість ліквідації проблемного "Укрпромбанку". Зокрема, Мінфін вважав недоцільним капіталізацію банку за рахунок держави та підтримував пропозицію НБУ про переведення вкладів фізичних осіб в "Укрпромбанку" в державний Ощадбанк.

Читайте також:

Мораторій на зняття депозитів у проблемних банках продовжено

Мінфін відмовився рятувати "Укрпромбанк"

Ліквідація "Укрпромбанку" призведе до інфляції

Нацбанк пропонує передати "Ощадбанку" борги "Укрпромбанку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: