Тимошенко рапортує про перевиконання бюджету

В лютому надходження до держбюджету за митною службою перевищили план на 3%, за податковою - на 2,9%.

За січень-лютий 2009 року надходження до загального і спеціального фондів державного бюджету на 3% перевищили заплановані показники. Про це сьогодні на засіданні уряду повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Вона також повідомила, що в лютому надходження до загального фонду бюджету за митною службою перевищили план на 3%, за податковою - на 2,9%.

"Ситуація говорить про те, що ми працюємо - уряд свою функцію виконує", - наголосила Тимошенко.

Надходження власних коштів до Пенсійного фонду, за словами прем’єр-міністра, за 2 місяці 2009 року перевищили плановий показник на 12,9%.

Нагадаємо, за даними Державного казначейства, загальний фонд держбюджету України в лютому перевиконаний по доходах на 2,4%.

Як відомо, український бюджет потребує внесення змін та доповнень. На цьому наполягає, зокрема, Міжнародний валютний фонд: він відмовляється виділити Україні другий транш кредиту через те, що дефіцит річного бюджету становить 3%.

Також МВФ вимагає збільшити річний прогноз інфляції, який зараз становить оптимістичні 9,5%. Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко підтвердила, що основний фінансовий документ країни буде переглянуто в травні.

Читайте також:

Світовий банк планує дати 750 млн. українським банкам

На виплатах радянських вкладів Україна втратила 5 млрд.

Рахункова палата: ВВП в Україні впаде мінімум на 15-18%

МВФ змінить для України умови отримання кредиту

ВідеоТимошенко рапортує про бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: