Уряд закінчив виправляти листа до МВФ, черга за президентом

Прем`єр зазначила, що уряд зробив свою частину роботи і найближчими днями очікує на підсумок і результати.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Україна і Міжнародний валютний фонд продовжують коригування програми співпраці з надання Україні чергового траншу кредиту stand-by.

Про це вона заявила 17 березня на брифінгу у Харкові, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Відпрацювання програми - відкоригованої програми - це не одностороння робота України, це спільна робота МВФ і України, зокрема, президента, уряду і парламенту", - сказала прем’єр.

Тимошенко зазначила, що уряд зробив свою частину роботи з підготовки зазначеного документу, передав всі проекти на розгляд МВФ і найближчими днями очікує на підсумок і результати.

"Після того, як ці коригування до програми будуть узгоджені, і я, і Президент – ми підпишемо ці документи", - запевнила глава уряду.

Нагадаємо, 5 листопада 2008 року Міжнародний валютний фонд схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту в обсягу 16,43 млрд. доларів США для зміцнення довіри у фінансовому секторі і допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи.

У листопаді 2008 року Україна одержала перший транш кредиту у розмірі 4,5 млрд. доларів.

У січні 2009 року в Україні працювала місія МВФ, яка мала ухвалити рішення про надання або ненадання Україні другого траншу.

3 березня Україна направила МВФ проект офіційного листа про наміри подальшої співпраці з фондом, що є узгодженою позицією української влади, за підписами президента Віктора Ющенка, прем`єр-міністра Тимошенко і голови НБУ Володимира Стельмаха.

7 березня тижневик "Дзеркало тижня" опублікував інформацію про те, що спільне звернення Президента України, прем`єр-міністра і голови Нацбанку України до Міжнародного валютного фонду повернули відправникам на доопрацювання.

11 березня Ющенко заявив, що українська влада узгодила всі проблемні моменти, які відзначав Міжнародний валютний фонд, і за добу буде направлено новий лист до МВФ.

Читайте також:

Росія хоче відмовити ЄС від інвестицій в українську ГТС

МІнфін: МВФ не повертав листа української влади

Україна відправила МВФ лист із тривожними обіцянками

Лист української влади до МВФ буде надіслано за добу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: