Тимошенко: українська економіка знову зростає

Прем'єр побачила зростання у гірничо-металургійному комплексі та чекає, що це зростання покажуть усі галузі економіки.

За попередніми даними, у липні зростання виробництва на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України склало близько 16%.

Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. За її словами, з перших днів кризи уряд ухвалив низку антикризових заходів для металургів.

Зокрема, прем'єр уточнила, що було зменшено залізничні тарифи на перевезення продукції ГМК, у три рази було зменшено для металургійних комбінатів ціну на коксівне вугілля для металургійних комбінатів ціну на газ для підприємств ГМК. Також вона назвала серед досягнень своєчасне повернення ПДВ експортерам.

"Зараз спостерігаємо результати: собівартість продукції знизилася, і з початку другого кварталу, десь у червні-липні, ціни на українські напівфабрикати і прокат зросли на 15%", - відзначила Тимошенко.

Такі показники вона назвала добрим сигналом для всієї економіки. Тепер прем'єр очікує, що статистичні звіти, які будуть отримані після 10 серпня, засвідчать зростання в усіх галузях української економіки.

"Я упевнена, що по всіх інших галузях, коли ми одержимо після 10 серпня дані Державного статистичного управління, ми побачимо абсолютно нормальні цифри, які будуть говорити нам про те, що й у липні місяці ми також будемо бачити ріст економіки України в цілому, це важливо", - наголосила Тимошенко.

Вона також нагадала, що раніше міжнародне рейтингове агентство Standard&Рооr's змінило прогноз суверенних кредитних рейтингів України з "негативного" на "позитивний". Тимошенко спрогнозувала, що рейтинги України тепер підвищать усі рейтингові агентства.

"Я переконана, що це є дуже потужним сигналом, що доводить те, що антикризова програма діє, що ті рішення, які приймаються, є ефективними", - відзначила прем'єр.

Нагадаємо, цього року через кризу Україна стала лідером серед країн колишнього СРСР за темпами падіння промислового виробництва. За даними комітету статистики СНД, протягом першого півріччя промисловість України скоротилася на 31,1% порівняно з відповідним періодом минулого року.

В той же час, металурги констатували, що в липні гірничо-металургійна галузь почала зростати.

Читайте також:

Україна вийшла в лідери за темпами падіння промисловості

МВФ прогнозує падіння української металургії та машинобудування

Турчинов розповів, яким чином Тимошенко сподівається виграти вибори

Тимошенко: ніхто не хоче бути прем’єром

ВідеоТимошенко про зростання економіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: