Тимошенко: "Укрпромбанк" буде ліквідовано

Всі гроші ліквідованої фінансової установи будуть переведені до "Родовід Банку". Прем'єр пообіцяла зайнятися також станом 15 дрібних банків.

"Укрпромбанк" буде ліквідовано, а його активи і пасиви будуть переведені до "Родовід Банку", заявила прем`єр-міністр Юлія Тимошенко.

За її словами, рішення про переведення активів і пасивів банку планується ухвалити на сьогоднішньому засіданні уряду. "Депозити і активи з "Укрпромбанку" ми переносимо до "Родовід Банку". Сьогодні ухвалюємо це рішення і оголошуємо про нього", - наголосила глава Кабміну.

Окрім того, відповідаючи на запитання, як просувається робота з підготовки до рекапіталізації дрібних банків, вона відзначила, що цю роботу проводить Національний банк. "По 15-ти дрібних банках було ухвалено рішення Національним банком разом зі світовими фінансовими організаціями, що ця функція Національного банку, і уряд не має втручатися. Але після президентських виборів ми обов`язково втрутимося в кожний дрібний банк", - наголосила Тимошенко.

Водночас вона відзначила, що не може зустрітися з главою НБУ Володимиром Стельмахом, оскільки він ігнорує такі зустрічі. "Минулої середи о 15.00 і вчора на 10.00, на жаль, голова Нацбанку не прийшов на призначену зустріч, і мені дуже шкода", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, раніше вже було ухвалене попереднє рішення про ліквідацію "Укрпромбанку". Частину зобов'язань банку буде погашено за рахунок його активів, але це не більше, ніж 20% від загальної суми зобов'язань.

"Укрпромбанк" був зареєстрований у 1989 році. Активи банку на 1 липня 2009 року становили 9,47 млрд грн, кредити і заборгованість клієнтів – 12,982 млрд грн, зобов`язання – 12,147 млрд грн, статутний капітал - 836 тис. грн., власний капітал – "мінус" 2 млрд 677,417 млн грн.

Банк завершив перше півріччя 2009 року зі збитками 4,603 млрд грн, 2008 рік – з прибутком 17,912 млн грн. З 20 січня поточного року в банку було введено тимчасову адміністрацію.

Читайте також:

Держава вирішила ліквідувати "Укрпромбанк"

Мінфін відмовився рятувати "Укрпромбанк"

Вклади клієнтів "Укрпромбанка" переведуть у "Родовід Банк"

ВідеоТимошенко ліквідує "Укрпромбанк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: