Тимошенко відзвітувала про чергове перевиконання плану

Цього разу пощастило пенсіонерам - бюджет Пенсійного фонду перевиконано на 8%.

План власних надходжень до Пенсійного фонду за травень виконаний на 108%. Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання уряду.

"Таким чином, всі прогнози недобросовісних політиків про те, що пенсії не виплачуватимуться, я хочу раз і назавжди спростувати", - сказала вона.

Нагадаємо, на початку травня голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний повідомив про перевиконання плану надходжень коштів до ПФ на 4,7%.

Тим часом в кінці квітня Зарудний повідомляв про дефіцит Фонду в розмірі 6,6 млрд грн. За його словами, надходження до бюджету ПФ становили 33,4 мільярда гривень, а загальний обсяг витрат на пенсії - 40 мільярдів гривень. Основною причиною він назвав "чорні" зарплати, які отримують українці.

Про "дірку" в бюджеті Пенсійного фонду в кінці квітня говорив і Віктор Ющенко. Президент заявив, що бюджет Пенсійного фонду базується на нереальних макропоказниках, а також нереальних показниках держбюджету. За його даними, дефіцит ПФ становив близько 3 млрд грн. Президент тоді висловив побоювання, що це може призвести до не виплат пенсій мільйонам українців.

Читайте також:

Середня зарплата в Україні зросла на 27 грн

Пенсійний фонд перевиконав бюджетний план

У Пенсійному фонді виникла дірка у 7 мільярдів

Ющенко: мільйонам українців може не вистачити пенсій

ВідеоТимошенко про перевиконання плану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: