Тимошенко вимагає знизити ціни на харчі, бо декому вже "дах зірвало"

Найефективнішим способом зниження цін на харчі прем'єр вважає влаштування сільськогосподарських ярмарків.

Прем`єр Юлія Тимошенко вимагає від обласних державних адміністрацій активізувати роботу зі стримування зростання цін на продукти харчування.

Про це вона повідомила сьогодні на селекторній нараді з питань виконання бюджету в січні-квітні 2009 року.

"Я прошу активізувати комісії при головах обласних державних адміністрацій, які завжди працювали і займалися антиінфляційними заходами, я прошу розглянути щодо кожного продукту харчування що відбувається і терміново вплинути на ситуацію", - сказала Тимошенко.

Прем`єр-міністр відзначила, що на тлі загального уповільнення інфляційних процесів загалом у країні, в низці регіонів необґрунтовано підвищуються ціни на окремі види продуктів харчування.

Зокрема, за її словами, в Луганській області ціни на пшеничний хліб виросли на 4,1%, в Чернігівській області ціна на цукор виросла на 12%.

Крім того, Тимошенко звернула увагу на той факт, що в різних областях ціни, наприклад, на яловичину, свинину чи курятину дуже сильно відрізняються.

"Це монопольні явища, які потрібно долати нормальними інтервенціями, оскільки на ринках встановлюється штучна ціна. Потрібно проводити сільськогосподарські ярмарки, і не буде такої ціни, яка повністю диктується власниками трьох-чотирьох ринків, які вже повністю "втратили розум і дах зірвало!" Так не можна ставитися до людей", - наголосила Тимошенко.

Прем`єр-міністр доручила Міністерству економіки і Державному комітетові з цін проконтролювати організацію і проведення сільськогосподарських ярмарків у містах і населених пунктах.

Читайте також:

В Україні подешевшають продукти харчування

Світові ціни на нафту знижуються

На Великдень і травневі свята українці, попри кризу, не економили

Майже 100% українців відчули наслідки кризи

ВідеоТимошенко вимагає знизити ціни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: