Тимошенко внесе зміни до бюджету наступного тижня

Президент та прем'єр домовилися, що зміни до бюджету та закон щодо збалансування Пенсійного фонду Рада розглядатиме на наступному тижні.

Економіка
Наступного тижня Кабінет міністрів внесе на розгляд парламенту зміни до держбюджету на 2009 рік, а також законопроект щодо збалансування Пенсійного фонду.

Про це заявив на брифінгу президент Віктор Ющенко за підсумками наради з прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко, головою НБУ Володимиром Стельмахом та експертами.

Зокрема, Ющенко зауважив, що часткове збалансування бюджету відбуватиметься за рахунок удосконалення фіскальної політики.

Президент зауважив, що парламент розглядав подібний законопроект, але він не знайшов підтримки. Водночас, зараз він сподівається, що законопроект, внесений від імені уряду, парламентарії зустрінуть з розумінням.

Говорячи про збалансування Пенсійного фонду, Ющенко зауважив, що мова може йти про скасування пенсій спеціального призначення. Він назвав несправедливим те, що сьогодні, коли мінімальна пенсія становить 500 грн., в державі існує більше 18 законів, які встановлюють спеціальні пенсії, розмір яких іноді сягає 20 тис. грн.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів прийняв внесення змін до постанови щодо питань участі держави у капіталізації банків, а також були прийняті рішення про скасування ст.84 і 86 закону про держбюджет на 2009 рік.

Також сьогодні на нараді з президентом вдалось узгодити всі розбіжності, які існували в української сторони на ті чи інші застереження МВФ. Зокрема, це стосувалося питань збалансування Пенсійного фонду, збалансування держбюджету на 2009 рік та збалансування бюджету НАК "Нафтогаз України". Лист до Фонду буде надіслано за добу.

Читайте також:

Ющенко поскаржився британському каналу на Тимошенко

На весняно-польові роботи не вистачає 4 млрд. гривень

Тимошенко дала Нацбанку свободу дій та змінила бюджет

Тимошенко не бачить кінця кризи

ВідеоЮщенко про бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: