Тимошенко: за "тіньову приватизацію" Україна не отримала від РФ ні копійки

Екс-прем'єр заявила, що з "Луганськтепловозу", який був "безкоштовно зданий Росії" почалася масштабна тіньова приватизація.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявляє про початок тіньової приватизації українських підприємств на користь російських структур.

"Росії зданий безкоштовно наш "Луганськтепловоз". З "Луганськтепловозу" почалася масштабна тіньова приватизація", - сказала вона в Хмельницькому на зустрічі з представниками регіонального осередку Комітету захисту України, повідомляє її сайт.

При цьому Тимошенко звернула увагу на те, що "Луганськтепловоз" є стратегічним для України підприємством, яке забезпечує підприємства "Укрзалізниці" рухомим складом.

"Це абсолютно безкоштовна приватизація, тому що конкурсу ніякого не було, ніякого аукціону не було, все було сфальшовано, і 410 мільйонів гривень, які вони виручили, вже в договорі вони віддають тій же самій російській компанії, щоб вона це підприємство модернізувала", - обурюється лідер БЮТ.

Таким чином, за словами Тимошенко, державний бюджет у результаті продажу пакету акцій "Луганськтепловоз" не отримав жодної копійки, а Україна втратила своє стратегічне підприємство.

Як відомо, 15 червня цього року у Фонді держмайна відбувся конкурс з продажу 76% акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз", переможцем якого визнано російську компанію "Брянський машинобудівний завод".

Пакет акцій було продано за 410 мільйонів гривень.

До конкурсу було допущено двох учасників - "Брянський машинобудівний завод" і Сумське МВО імені Фрунзе, конкурсна пропозиція останньої становила 400 млн грн, тобто на 10 млн грн менше, ніж пропонував "Брянський машинобудівний завод".

Читайте також:

Регіонали вважають, що врятували "Луганськтепловоз" від розпилювання на металобрухт

"Укртелеком" зацікавив багатьох іноземних інвесторів

Фонд держмайна визнав, що продав "Луганськтепловоз" задешево

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: