Тимошенко запропонувала банкам гроші в обмін на акції

Уряд погодився збільшити капітал банків в обмін на частину їхніх акцій.

Уряд ухвалив рішення про участь держави у збільшенні капіталів комерційних банків в обмін на частину їхніх акцій, відповідне рішення уряду повідомила прем’єр Юлія Тимошенко.

"Ми ухвалили на засіданні уряду постанову, яка забезпечує всю систему рекапіталізації комерційних банків. Уряд створив механізм підтримки комерційних банків через входження у їхні статутні капітали, тим самим оздоровлюючи банки", - сказала вона.

При цьому Тимошенко наголосила, що це буде "добровільна співпраця" банків з державою.

"Уряд за бажання банків може посилити капітал банків і дати їм можливість більш якісно працювати з клієнтами, в тому числі з тими, хто поклав депозити, хто тримає поточні рахунки", - зазначила вона.

Тимошенко зазначила, що для того, щоб "банку скористатися можливістю отримати від держави збільшення статутного капіталу в обмін на частину своїх акцій, їм треба буде пройти деякі діагностичні процедури, які можуть засвідчити, в якому стані знаходяться банки, скільки йому потрібно грошей".

За її словами, рішення щодо рекапіталізації банків збоку держави буде ухвалюватися на засіданні уряду.

"При чому уряд буде ухвалювати рішення двічі. Перше – це рішення щодо входження у статутний капітал конкретного банку, друге – це рішення, на яких умовах, як і в яких сумах", - сказала Тимошенко.

За словами Тимошенко, це буде все відбуватися у повній координації з Нацбанком і за рішенням уряду. Прем’єр пообіцяла підійти до питання збільшення капіталів банків вже з кінця наступного тижня.


Читайте також:

Щонайменше сім банків обмежили видачу готівки

НБУ засекретив інформацію про рефінансування банків

Вкладники банку "Надра" готові перекрити залізницю

ВідеоТимошенко запропонувала банкам гроші в обмін на акції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: