Тимошенко збирає пожертви на зарплати бюджетникам

Заради кредиту МВФ уряд дозволив формувати зарплати лікарів, вчителів, науковців і працівників культури за рахунок благодійників.

Кабінет міністрів дозволив направляти благодійні внески та пожертви на виплату зарплат працівникам закладів освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання.

Це передбачає одна з антикризових постанов уряду, ухвалених 14 квітня і оприлюднених на сайті Кабміну.

Документом було внесено зміни до постанови Кабміну від 4 серпня 2000 року щодо порядку отримання благодійних внесків державними установами.

Благодійні внески і пожертви для бюджетників можуть робити юридичні та фізичні особи.

Нагадаємо, 14 квітня уряд ухвалив пакет антикризових постанов, щоб полегшити отримання другого траншу антикризового кредиту від Міжнародного валютного фонду.

Крім благодійних внесків на зарплати державним працівникам, ухвалені Кабміном документи передбачають внесення змін до державного бюджету зі скороченням його витратної частини, збільшення ціни на газ і електроенергію для споживачів їх великих обсягів, забезпечення рівних умов для всіх платників до Пенсійного фонду, збалансування бюджету НАК "Нафтогаз України", легалізацію низки платних послуг, зміну умов рекапіталізації банків, у яких введені тимчасові адміністрації.

Після ухвалення антикризових проектів місія МВФ вирішила рекомендувати керівництву фонду виділити Україні другий транш кредиту в розмірі 2,8 мільярда доларів.

Очікується, що ці гроші Україна отримає у середині травня.

Разом із тим, рішення дозволити фінансувати зарплати бюджетників за рахунок благодійних внесків різко розкритикував і попросив скасувати президент Віктор Ющенко.

Читайте також:

Ющенко попросив Тимошенко скасувати частину антикризових постанов

Тимошенко заспівала для Пугачової

Ющенко побачив, що ідеї Тимошенко ведуть до тиранії

Захід вважає роботу Тимошенко зразком антикризового менеджменту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: