Тимошенко збирається реприватизувати завод Фірташа

"Рівнеазот" чекатиме на реприватизацію. Тимошенко назвала Фірташа кримінальним ватажком.

Уряд звертатиметься до Фонду державного майна з вимогою перевірити угоду про приватизацію підприємства "Рівнеазот". Про це 26 серпня заявила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, повідомляє управління у зв`язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ.

На думку прем’єра, сьогодні є всі підстави поставити питання про невиконання приватизаційної угоди приватними власниками і повернути підприємство у державну власність.

"Коли це підприємство приватизовувалось, там не було записано, що метою приватного власника є руйнування підприємства, звільнення колективу і руйнація роботи підприємства", - зазначила голова уряду.

Юлія Тимошенко підкреслила, що підприємство "Рівнеазот" привласнили "ті ж самі кримінальні структури, які очолюються паном Фірташем". За її словами, на сьогодні це єдине хімічне підприємство в Україні, яке працює неповний робочий тиждень, нищить трудові колективи, нищить виробництво і повністю зруйнувало свою роботу. Окрім того, за словами Юлії Тимошенко, кошти, які перераховував уряд та Податкова адміністрація у якості повернення ПДВ до виробництва і до людей, не доходять.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко звинуватила керівників України у співпраці з бізнесменом Дмитром Фірташем та компанією "РосУкрЕнерго".

"Коли прийшов наш уряд, НАК "Нафтогазу" не існувало по суті. Працювало "РосУкрЕнерго". Потужна команда, всі політики найвищого рівня - президенти, прем’єри отримували від 3-5 мільярдів доларів так званих посередницьких грошей. Їм неприємно сьогодні. Фірташ працював з усіма президентами і прем’єрами, крім мене", - наголосила прем'єр.

Читайте також:

Тимошенко: Фірташ давав мільярди всім прем'єрам, крім мене

БЮТ стверджує, що Фірташ готує проти нього атаку

Компанію Фірташа продали за один долар

 

ВідеоТимошенко реприватизує завод Фірташа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: