Тимошенко змусила НКРЕ не підвищувати тарифи на електрику

Прем'єр вважає, що рішення НКРЕ про підвищення тарифів для деяких громадян "виглядає нелогічним".

Національна комісія регулювання електроенергетики скасувала своє рішення про підвищення з 1 квітня тарифів на електроенергію для населення, яке споживає понад 400 кВт/год на місяць.

Про це журналістам повідомив сьогодні голова комісії Валерій Кальченко.

Згадана постанова комісії була скасована у зв'язку із зверненням уряду.

"Я сьогодні дізналася про це рішення НКРЕ, яка є незалежним органом. Проте, ми звернулися до керівництва комісії, я була вимушена перервати свою участь в засіданні уряду і провести спеціальну нараду з цього питання. Ми дали зрозуміти НКРЕ, що стратегія уряду полягає в іншому. В умовах, коли ми закликаємо всіх переходити з природного газу на електрику при опалюванні і підігріві води, підвищення тарифів на електроенергію виглядає нелогічно. Це також нелогічно в умовах фінансово-економічної кризи", - заявила сьогодні прем'єр Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, рішення про підвищення вартості електроенергії для споживачів, які використовують понад 400 кВт/год на місяць втричі було прийняте НКРЕ 19 березня.

В Україні лише 3% (600 тис людей) населення споживають таку велику кількість електрики, проте загалом вони використовують понад 16% енергії (4,6 млрд кВт/год щороку).

Читайте також:

Вартість електрики для населення зросла втричі

Борги із зарплат в Україні зменшилися на чверть

Київрада скасувала плату за в'їзд до Києва

Житло в Києві подешевшало майже на третину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: