Тимошенко знайшла винних у подорожчанні бензину

У подорожчанні бензину прем’єр-міністр звинуватила Нацбанк.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що у зростанні цін на нафтопродукти в країні винна непродумана валютна політика Національного банку. За словами Тимошенко, в Україну нафтопродукти і нафта ввозяться з-за кордону, тому на ціні позначається курс валют.

"Як відомо, ввозиться імпортне дизельне пальне, імпортна нафта, імпортуються всі нафтопродукти, і тому курс "гривня-долар" дуже сильно відображається на ціні в роздрібній торгівлі бензином і дизельним пальним", - заявила прем’єр.

Також Тимошенко повідомила, що напередодні було ухвалено рішення про проведення аналізу цінової політики на ринку нафтопродуктів цін Антимонопольним комітетом і Держкомрегулювання.

Тимошенко переконана, що Антимонопольний комітет ухвалить усі відповідні рішення відповідно до закону, після вивчення та закінчення перевірки.

Як повідомлялося, за даними моніторингу компанії UPECO, з 23 до 30 січня 2009 року середні в Україні роздрібні ціни на нафтопродукти збільшилися на 0,4-0,8% (у середньому на 0,6%). На бензин А-76 – збереглися на рівні 4,87 грн./л; на бензин А-92 – збільшилися на 0,8% - з 5,19 до 5,23 грн./л; на бензин А-95 – збільшилися на 0,7% - з 5,38 до 5,42 грн./л; на дизельне пальне – збільшилися на 0,4% - з 5,69 до 5,71 грн./л.

Як відомо, на світовому ринку ціна нафти постійно падає.


Читайте також:

Ціна на нафту опустилася до 33 доларів

Альтернатива газу: як Україна може позбутися залежності від Росії

Одеський НПЗ закрили на ремонт

ВідеоТимошенко знайшла винних у подорожчанні бензину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: