Тимошенко знає, скільки вкрали в Укргазбанку і банку "Надра"

Голова уряду покарає усіх причетних до розкрадання державних коштів.

Кандидат на пост президента, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє притягнути до відповідальності усіх осіб, причетних до махінацій у банківській сфері.

Про це вона заявила 2 лютого під час зустрічі з громадськістю Тернополя.

"Дасть Бог, виграємо виборчу кампанію, призначимо сильного, чесного генерального прокурора. І тоді ви побачите справжнє розслідування і дізнаєтесь, що справді робилося в країні", – сказала Тимошенко.

Вона зауважила, що 7 млрд грн, спрямованих Національних банком банку "Надра", "пішли на валютний ринок, жодна копійка не була повернута людям". Також, за даними прем’єра, "був украдений 1 млрд. грн. з тих 2 млрд., які надійшли в "Укргазбанк".

"Але коли я скеровую з цього приводу листа в прокуратуру, то отримую відповідь, що вони не бачать складу злочину", – зазначила Тимошенко.

Саме тому, пояснила вона, необхідно змінити керівництво Генеральної прокуратури.

"Нового генпрокурора ми призначатимемо з числа прокурорів, які на всіляких рівнях демонструють чесне відношення до роботи. Я вірю, що ми знайдемо молодих талановитих людей в органах прокуратури, яким набридла оця корупція і цей обман, і які хочуть щось міняти", – сказала Тимошенко.

При цьому вона запевнила, що після проведення незаангажованого розслідування порушень банк "Надра", як і інші проблемні банки, "обов’язково буде націоналізований".

"Або ж буде рефінансування, але під контролем держави", – додала Тимошенко.

Читайте також:

НБУ достроково вивів адміністрацію з "Укргазбанку"

У "Родовід Банку" поновиться мораторій на виплати

Банк ''Надра'' звинуватили в пограбуванні вкладників

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: