Тимошенко знову перевиконала бюджет і не збирається його змінювати

Прем'єр стверджує,що бюджет наповнюється шляхом важкої праці.

Прем`єр Юлія Тимошенко вважає, що на сьогоднішній день немає підстав для перегляду державного бюджету, оскільки він наповнюється з перевиконанням плану.

Про це вона заявила сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

"Держбюджет за чотири місяці цього року перевиконано майже на 4%. Багато було критики, коли складався бюджет, багато і сьогодні гучних виступів і заяв щодо того, що бюджет має переглядатися, тому що він нереальний. Так от – чотири місяці поспіль держбюджет перевиконується", – сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що в квітні держбюджет перевиконано більше, ніж у попередні місяці – на 10,7%, загальний фонд – на 5,7%, спецфонд – на 33,5%.

"Все це говорить про те, що бюджет наповнюється, робота йде дуже важко... Я хочу подякувати всьому уряду і Міністерству фінансів окремо за те, що ми робимо все можливе для того, щоб країну тримати в порядку, стабільно виконуємо і перевиконуємо бюджет", – заявила прем`єр.

Також вона зазначила, що перевиконується план надходжень до Пенсійного фонду, скорочується інфляція, вчасно виплачується зарплата бюджетним організаціям і ліквідована заборгованість із виплати зарплат шахтарям.

Як повідомлялося, у квітні уряд домовився з Міжнародним валютним фондом про те, що у разі потреби державний бюджет буде переглянуто до кінця травня.

На перегляді бюджету також наполягав президент Віктор Ющенко. Сама Тимошенко також допускала його перегляд у травні.

Читайте також:

Тігіпко прогнозує подальше падіння українського ВВП

Ющенко заборонив виплачувати зарплати з благодійних внесків

 У світі помітили відродження української економіки

Пенсійний фонд перевиконав бюджетний план

ВідеоТимошенко про перевиконання бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: