Тимошенко зробить з банку "Київ" структуру Укрпошти

Юлія Тимошенко пообіцяла працівникам "Укрпошти" створити на базі банку "Київ" поштовий банк якомога швидше. Банк з "Укрпоштою" буде "одним цілим".

Кабінет міністрів України має намір найближчим часом на базі банку "Київ" створити поштовий банк.

Про це заявила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на Третьому Всеукраїнському форумі працівників поштового зв`язку.

"Банк "Київ" успішно працює. Він має всю систему, але не має серйозної розгалуженої мережі відділень. Саме тому я думаю, що ми на найближчому засіданні уряду розглянемо пропозицію, щоб на базі такого банку зробити український поштовий банк, який буде невід`ємною частиною функціонування "Укрпошти", тобто це має бути одним цілим", – сказала Тимошенко.

Прем`єр зазначила, що створення такого банку значно покращить ситуацію в роботі "Укрпошти", зокрема, з надання послуг і отримання плати за них. Прем`єр висловила задоволення тим, що учасники Третього Всеукраїнського форуму працівників поштового зв`язку підтримали ідею створення такого банку.

Нагадаємо, 10 червня ц.р. Кабінет міністрів України ухвалив рішення про рекапіталізацію трьох недержавних комерційних банків – "Укргазбанку", "Родовід Банку" і банку "Київ".

У капіталі банку "Київ" державі тепер належить 99,93%, сума рекапіталізації становила 3,563 млрд грн.

18 вересня ц.р. з банку "Київ" було виведено тимчасову адміністрацію, скасовано мораторій на зняття депозитів і відновлено повноваження загальних зборів наглядової ради і правління банку.

Читайте також:

Арсенал зброї у банку "Київ" складався з однієї рушниці

Вкладники банку "Київ" влаштували пікет у столиці

Тимчасового керівника банку "Київ" знайдено мертвим

Банк "Київ" розрахувався з боргами грошима за комунальні платежі

ВідеоБанк "Київ" об'єднають з "Укрпоштою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: