Тимошенко звернулась до МВФ з проханням призупинити надання кредиту Україні

Тимошенко переконана, що Україні не потрібен кредит у розмірі 15 мільярдів доларів і злочином є повертати третину цих коштів в корумповану групу Фірташа.

Україні не потрібен кредит Міжнародного валютного фонду в розмірі 15 мільярдів доларів.Таку думку озвучила лідер БЮТ Юлія Тимошенко в ефірі одного з українських телеканалів.

"Максимум, що треба сьогодні Україні по балансам - це 3-5 мільярдів доларів", - сказала вона.

"Коли просять 15 мільярдів, то з них вже точно розрахували, що прокредитують "Нафтогаз", - впевнена Тимошенко.

Політик нагадала, що її уряд "в розпал кризи, в самих неймовірних умовах від МВФ взяв 4,7 мільярда доларів": "Це тоді, коли весь світ економічно і фінансово валився".

"Тоді Партія регіонів досить ретельно нас критикувала за те, що ми взагалі співпрацюємо з Міжнародним валютним фондом, і казали, що зовсім грошей в кризу не потрібно. Сьогодні вони хочуть попросити у МВФ майже 15 мільярдів доларів", - заявила вона.

"Якщо в кризу ми обійшлися 4,7 мільярдами доларів, то навіщо 15 тоді, коли, як кажуть, економіка вже стає на ноги?", - додала лідер БЮТ.

Тимошенко повідомила, що вернулася до МВФ "з пропозицією, що поки українська влада відповідно до процедур, передбачених законом, не відмовиться виконувати рішення Стокгольмського арбітражу, не надавати кредит, а надати тоді, коли цей дисбаланс буде знятий".

"Кредит МВФ конче потрібний, але не на те, щоб віддати 5,4 млрд. доларів на цю корумповану групу, і не для того, щоб потім ці 5,4 мільярди віддавати за рахунок кровних грошей держави", - заявила вона.

Політик зазначила, що "це найдешевші гроші, які можна отримати в світі для України".

"Для прикладу я вам скажу, що гроші МВФ в рік коштують трошки більше ніж 2% річних. А 4 мільярди доларів, які отримав уряд Миколи Азарова у Росії, коштує 6,7%", - уточнила вона.

Читайте також:

Азаров домовився з МВФ про кредит в 15 млрд доларів

МВФ занепокоєний зростанням зовнішнього боргу України

МВФ вимагає від України підняти ціни на газ та провести пенсійну реформу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: