"Тіньова бухгалтерія": АP знайшла докази відмивання 1,2 млн доларів Януковичем і Манафортом

Деякі проплати відображені в "амбарній книзі" Партії Регіонів.

З'явилися докази підтвердження платежів з "тіньової бухгалтерії" Партії регіонів політтехнологу, колишньому очільнику кампанії президента США Дональда Трампа Полу Манафорту.

Про це пише AP.

Йдеться про платіж Манафорту 750 тисяч доларів з белізького офшору Neocom Systems Limited, у якого був рахунок в Киргизстані. Фірма політтехнолога Девіс Манафорт отримала вказану суму на наступний день після дати виставлення рахунку. Агентство також знайшло документи, що підтверджують виплату фірмі Манафорта у 2007 році $ 455 249, що також відображено у "амбарній книзі" Партії Регіонів. Ця виплата була здійснена від компанії Graten Alliance Ltd., яка також була зареєстрована в Белізі, а тепер є неактивною, - йдеться у розслідуванні видання.

"Фінансові звіти, які нещодавно отримані The Associated Press підтверджують, що, принаймні $ 1,2 млн виплат, згаданих у "амбарній книзі" поруч з ім'ям Манафорта були фактично отримані його консалтинговою фірмою в Сполучених Штатах. Вони включають в себе платежі в 2007 і 2009 роках", - повідомляється у статті.

Щоправда, Манафорт в коментарі виданню не став заперечувати, що його фірма отримувала гроші, проте наголосив, що усі фінансові перерахунки є законними.

"Будь-які фінанси, отримані моєю компанією, є законними платежами за надані політконсалтінгові послуги. Я виставляв рахунки своїм клієнтам, і вони оплачували за допомогою банківських переказів", - резюмував він.

Нагадаємо, колишній голова виборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт стверджує, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів є сфальсифікованим документом.

Утім раніше видання The New York Times повідомляло, що екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованої каси "Партії регіонів". Водночас Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

Головний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Головний менеджер кандидата в президенти США Дональда Трампа, Пол Манафорт, від сьогодні офіційно безробітний. Про його усунення говорили в Вашингтоні ще від початку тижня, але тільки сьогодні відставку Манафорта, колишнього радника Януковича, прийняв його нинішній шеф, Дональд Трамп.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: