"Тіньова бухгалтерія": АP знайшла докази відмивання 1,2 млн доларів Януковичем і Манафортом

Деякі проплати відображені в "амбарній книзі" Партії Регіонів.

З'явилися докази підтвердження платежів з "тіньової бухгалтерії" Партії регіонів політтехнологу, колишньому очільнику кампанії президента США Дональда Трампа Полу Манафорту.

Про це пише AP.

Йдеться про платіж Манафорту 750 тисяч доларів з белізького офшору Neocom Systems Limited, у якого був рахунок в Киргизстані. Фірма політтехнолога Девіс Манафорт отримала вказану суму на наступний день після дати виставлення рахунку. Агентство також знайшло документи, що підтверджують виплату фірмі Манафорта у 2007 році $ 455 249, що також відображено у "амбарній книзі" Партії Регіонів. Ця виплата була здійснена від компанії Graten Alliance Ltd., яка також була зареєстрована в Белізі, а тепер є неактивною, - йдеться у розслідуванні видання.

"Фінансові звіти, які нещодавно отримані The Associated Press підтверджують, що, принаймні $ 1,2 млн виплат, згаданих у "амбарній книзі" поруч з ім'ям Манафорта були фактично отримані його консалтинговою фірмою в Сполучених Штатах. Вони включають в себе платежі в 2007 і 2009 роках", - повідомляється у статті.

Щоправда, Манафорт в коментарі виданню не став заперечувати, що його фірма отримувала гроші, проте наголосив, що усі фінансові перерахунки є законними.

"Будь-які фінанси, отримані моєю компанією, є законними платежами за надані політконсалтінгові послуги. Я виставляв рахунки своїм клієнтам, і вони оплачували за допомогою банківських переказів", - резюмував він.

Нагадаємо, колишній голова виборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт стверджує, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів є сфальсифікованим документом.

Утім раніше видання The New York Times повідомляло, що екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованої каси "Партії регіонів". Водночас Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

ВідеоГоловний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Залиште свій коментар