Ткаченко на боці президента

Тендерна палата України стала на бік президента в питанні закону про держзакупівлі. Чинним вважається закон від 11 березня.


В Україні на сьогоднішній день діє закон про держзакупівлі в редакції від 11 березня. Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявив почесний президент Тендерної палати України Олександр Ткаченко.
 
"Треба користуватися тим законом, який діє з 11 березня. Навколо цього треба припинити будь-які ігрища, нікому не потрібні", - сказав Ткаченко. 

Як повідомлялося раніше, президент України Віктор Ющенко 13 липня підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 липня 2007 року "Про заходи щодо підвищення ефективності системи закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти".

Віктор Ющенко
Сайт президента України
Ющенко неодноразово критикував останній закон про держзакупівлі.

 
19 червня цього року Верховна рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти". Після судового визначення про заборону публікувати цей закон, фотокопія документа була опублікована 7 липня в газетах "Урядовий кур`єр" і "Голос України".

Перший віце-прем`єр-міністр України Микола Азаров і представники Міністерства юстиції заявили, що документ від 19 червня набрав чинності, а голова Верховної ради – що закон опублікований лише для ознайомлення громадськості.

Сьогодні Олександр Ткаченко був призначений почесним президентом Тендерної палати України замість Раїси Богатирьової.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: