Тоні Блера визнали найбільш дорогим оратором світу

Екс-прем'єр Великобританії отримує 9 тисяч доларів за хвилину своєї промови.

Колишній прем'єр-міністр Великобританії тоні Блер побив всі рекорди з гонорарів за публічні виступи і очолив список найбільш високооплачуваних ораторів в світі. У "трійку" також потрапили екс-президент США Біл Клінтон і колишній віце-президент Альберт Гір, пише The Times.

За словами прес-секретаря Блера, колишній британський прем'єр "незвичайно затребуваний завдяки своїм аналітичним здібностям і дару передбачення". За попередніми підрахунками, ораторські здібності політика оцінили в 9 тисяч доларів за хвилину. Адже в його виступах зустрічаються такі проникливі думки, як такі: "Політика дуже важлива, але багато що з того, що відбувається не можна називати великим"; "Релігія може бути як джерелом надхнення, так і прикриттям для зла".

За дві промови тривалістю в півгодини кожна, які Блер одну за одною виголосив під час поїздки на Філіппіни, політик одержав близько 400 тисяч фунтів (600 тисяч доларів). У лекціях, які Блер прочитав в Манільському університеті, він міркував про творчу роль національних лідерів в період світової глобалізації і принциповості лідерів при веденні переговорів.

В той же час головні конкуренти Блера - Клінтон і Гір заробляють відповідно по 150 і 100 тисяч доларів за виступ.

В даний час Тоні Блер займає пост спеціального посланця близькосхідного квартету. Проте на життя він заробляє не тільки політикою і публічними виступами, але і консультаціями в економічній сфері. Так, за ті 2 роки, як Блер залишив Даунінг Стріт, він заробив гігантську суму - 15 млн фунтів стерлінгів (близько 22,5 млн доларів). Входячи до міжнародної ради інвестиційного банку Morgan Chase JP, екс-прем'єр одержує 2 млн фунтів (майже 3 млн доларів) на рік. Рада складається з провідних бізнесменів та громадських діячів і дає рекомендації топ-менеджменту банку з питань глобальної стратегії. Крім того, ще 500 тисяч фунтів (750 тисяч доларів) в рік Блеру платить страхова компанія Zurich Financial Services. А договір на видання своїх мемуарів приніс британському оратору 4,6 млн фунтів.

Крім того, колишньому главі уряду видається ще й державна пенсія в 63 468 фунтів стерлінгів (95 тисяч доларів) на рік.

Читайте також:

У вітчизняному рейтингу багатіїв усього чотири мільярдери

Міністри оприлюднили свої прибутки за минулий рік

Черновецький нарешті сплатив податки

Балога живе на одну зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: