ТОП-10 найбагатших людей України

Перше місце рейтингу кілька років поспіль впевнено утримує бізнесмен Рінат Ахметов.

У першій трійці українських мільярдерів за останній рік відбулися зміни. Рінат Ахметов зберіг першу сходинку, проте Ігор Коломойський потіснив з другої позиції Віктора Пінчука.

Про це свідчать результати рейтингу "200 найбагатших людей України", представленого журналом "Фокус".

Перше місце рейтингу впевнено утримує бізнесмен Рінат Ахметов (SCM Group). Його статок порівняно з минулим роком подвоївся - 7,52 млрд доларів. Вперше в рейтингу на друге місце вийшов Ігор Коломойський (група "Приват") із статком близько 2,95 млрд доларів. Віктор Пінчук (East One LLC), зумів утриматися у трійці. Пінчук – єдиний учасник першої десятки рейтингу, чиї активи подешевшали, внаслідок чого статок бізнесмена зменшився на 662 млн доларів до 2,86 млрд доларів.

До першої десятки рейтингу також увійшли: 4 позиція - Геннадій Боголюбов (група "Приват", вартість активів - 2,74 млрд доларів), 5 - Володимир Бойко (ММК ім. Ілліча, 1,66 млрд доларів), 6 - Вадим Новінський ("Смарт Холдинг" - 1,65 млрд доларів), 7 - Костянтин Жеваго (Ferrexpo - 1,3 млрд доларів), 8 - Костянтин Григоришин ("Енергетичний стандарт" - 1,1 млрд доларів), 9 - Юрій Косюк (співвласник "Миронівського хлібопродукту", ТМ "Наша Ряба", 930 млн доларів), 10 - Леонід Юрушев (Компанія "Ярославів вал") - 810 млн доларів).

Результати рейтингу "Фокусу" відрізняються від зарубіжних аналогів. Українські бізнесмени з першої десятки багатші, ніж прийнято вважати на Заході. Нагадаємо, в рейтингу найбагатших людей планети за версією американського видання Forbes – п'ять мільярдерів з України. Найбагатший займає 148-е місце. Це Рінат Ахметов з 5,2 млрд доларів (минулого року він був на 397 місці). Заробити вдалося і Віктору Пінчуку – 3,1 млрд доларів проти торішніх 2,6 млрд доларів, і Ігорю Коломойському, в якого тепер 2 млрд доларів (у 2009 році у нього було 1,2 млрд доларів). У п'ятірці найбагатших українців, згідно з версією Forbes, також Геннадій Боголюбов з 1,7 млрд доларів і Костянтин Жеваго із статком у 1,2 млрд доларів.

Читайте також:

У рейтинг найбагатших українців потрапили троє заступників Азарова

Рейтинг українських мільярдерів традиційно очолив Ахметов

Ахметов за рік заробив 4,5 млн гривень, і все вклав у бізнес

У цьогорічному списку мільярдерів за версією Forbes п’ятеро українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: