ТОП-10 найдорожчих квартир Києва

Вартість об'єктів не є головним показником елітності. Експерти складали рейтинг за 9 критеріями, які відрізняють дійсно елітне житло.

У рейтингу найдорожчих квартир на вторинному ринку Києва перше місце займає 8-кімнатна дворівнева квартира в Печерському районі столиці.

Автори рейтингу First Realty Group та ЛІГАБізнесІнформ врахували дев'ять критеріїв, які мають найбільше значення при оцінці об'єктів: місце розташування, рік забудови або реконструкції, історична цінність, кількість кімнат, рівень і якість ремонту, наявність паркінгу, автономна система життєзабезпечення, безпека, наявність зеленої території, загальна площа, вартість.

"При цьому вартість об'єктів у даному випадку не є головним показником елітності. Сусіди, що проживають у будинку, якість ремонту, кількість квартир на поверсі, ексклюзивність дизайну квартири - на це звертає увагу клієнт, що обирає подібну нерухомість", - пояснюють автори рейтингу.

Топ-10 найдорожчих квартир Києва

1. Найдорожчою, на думку рієлторів, вважається 8-кімнатна дворівнева квартира на вул. Грушевського, 9а, в Печерському районі столиці. Її загальна площа складає 560,7 кв. м, а заявлена вартість об'єкту - 14 млн 17 тис 500 доларів. Квартира продається з лютого 2010 року.

2. Друге місце посідає 9-кімнатна квартира за адресою Велика Житомирська, 20, Шевченківський район (центр). Її загальна площа складає 604 кв. м, а заявлена вартість -12 млн 600 тис доларів Квартира продається з квітня 2007 року.

3. Замикає трійку 7-кімнатна квартира в тому самому будинку на Великій Житомирській, 20, загальною площею 390 кв. м, ремонтом у стилі XIX сторіччя і заявленою вартістю 12 млн доларів. Квартира продається з лютого 2009 року.

4. На четвертому місці - 4-кімнатна квартира за адресою Грушевського, 9а, Печерський район (Липки) загальною площею 411,4 кв. м і заявленою вартістю 10 млн доларів. Квартира продається з вересня 2008 року.

5. На п'ятому місці 4-кімнатна квартира в тому самому будинку по вул. Грушевського, 9а, Печерський район (Липки), загальною площею 467 кв. м., ремонтом VIP-рівня і заявленою вартістю 9 млн 340 тис доларів.

6. Шосте місце займає 6-кімнатна квартира по вул. Володимирській, 20, Шевченківський район (центр) загальною площею 295 кв. м., ремонтом VIP-рівня і заявленою вартістю 9 млн доларів.

7. На сьомому місці - схожа, але 4-кімнатна квартира в тому самому будинку за адресою вул. Володимирська, 20, загальною площею 310 кв. м., ремонтом VIP-рівня і заявленою ціною 9 млн доларів.

8. Восьме місце займає 10-кімнатна квартира на Паторжинського, 14, в Шевченківському районі (центр) загальною площею 492 кв. м. і заявленою вартістю 4 млн 728 тис доларів. Квартира продається з квітня 2009 року.

9. Дев'яте місце обіймає 10-кімнатна квартира в тому самому будинку на Паторжинського, 14, загальною площею 492 кв. м. і заявленою вартістю 4 млн 678 тис доларів. Квартира продається з лютого 2010 року.

10. Десяте місце займає 4-кімнатна квартира на бульварі Шевченка, 27б, в районі ботанічного саду ім. Фоміна загальною площею 165,6 кв. м. і заявленою вартістю 1 млн 126 тис доларів. Квартира значиться у продажу з листопада 2009 року.

"Поза сумнівом, такі об'єкти - це не сегмент масової покупки. Враховуючи достатньо суворі критерії віднесення житла до еліт-класу, зрозуміло, що такого житла небагато. За приблизними підрахунками, в базі даних нашої компанії частка таких об'єктів складає близько 6,3% від загальної кількості", - затверджує генеральний директор АН Park Lane Галина Мельникова.

За її словами, покупців, охочих придбати житло такого класу, небагато. "Кількість операцій в цьому сегменті ніколи не обчислюватиметься тисячами. При цьому відсоток операцій в даному сегменті найстабільніший зі всіх сегментів житлової нерухомості. Наприклад, в 2006 році він складав 3,6% від загальної кількості операцій, в 2007 - 3,5%, 2008 - 3,9%, 2009 - 2,3%. Вважаю, що в 2010 році він буде не нижчий, ніж минулого року", - заявила Мельникова.

Читайте також:

У Києві подорожчали квартири

НБУ: ціни на житло в Україні завищені вдвічі

Експерти: ціни на нерухомість продовжать падати

Ціни на квартири в Києві "замерзли" до осені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: