Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Топ-менеджери української "дочки" російського ВТБ розповіли про ситуацію в "заблокованому" банку

У фінустанові ввели комісії та ліміти на зняття готівки.

Українське акціонерне товариство "ВТБ Банк", яке є "дочкою" російського державного банку ВТБ, 5 листопада запровадило комісії та ліміти на зняття готівки. Усе через те, що суд заблокував відчуження всіх активів трьох українських банків, включно з "ВТБ Банк".

"5 вересня 2018 року Апеляційний суд міста Києва наклав заборону на відчуження всіх активів трьох українських банків, включно з VTB Bank (Україна). Сьогодні зусилля команди банку спрямовані на те, щоб донести свою позицію та відстояти правоту перед лицем української Феміди. Однак до моменту розгляду відповідної апеляційної скарги, рішення зазначеного суду позбавило VTB Bank (Україна) можливості поповнювати ліквідність за рахунок реалізації набутого в процесі стягнення заставного майна й активів. У результаті VTB Bank (Україна) був змушений ввести превентивні обмежувальні заходи, спрямовані на стримування відтоку коштів клієнтів: введено комісії та ліміти на зняття готівки", - ідеться в заяві топ-менеджерів банку.

У "ВТБ Банку" запевняють, що мають "у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси й управлінський досвід для продовження роботи та стабілізації ситуації".

"Нині менеджмент банку робить все можливе для розблокування діяльності банку в максимально стислі терміни. Підкреслимо, що активів кредитної організації з великим запасом вистачає для погашення всіх клієнтських зобов'язань. Тому просимо наших клієнтів зберігати спокій та підтримати банк у ситуації, що склалася", - говориться в заяві.

Нагадаємо, що цей банк також перебуває під українськими санкціями, адже він підпорядкованій структурі, власником якої є держава-агресор – Російська Федерація.

Тим часом Нацбанк відкликав ліцензію іншого банку з групи російського "ВТБ" - "БМ Банку".

Залиште свій коментар

Вибір редакції