Торгівля між США і Китаєм впала до мінімального рівня

За підсумками минулого року темпи зростання торгівлі між Китаєм і США впали.

Темпи зростання торгівлі між Китаєм і США за підсумками 2008 року впали до мінімального рівня за останні сім років, що пройшли з моменту вступу Пекіна до Всесвітньої торгової організації.

повідомляє в п'ятницю новинна служба Sina з посиланням на статистику Головного митного управління КНР.

Минулого року обсяг двосторонньої торгівлі зріс на 10,5%, досягнувши познаяки 333,7 мільярда доларів. Обсяг позитивного сальдо КНР в торгівлі із США становив 170 мільярдів доларів.

Митні служби відзначають, що найбільш складна ситуація в торгівлі склалася в четвертому кварталі: в листопаді-грудні обсяги китайського експорту в США не тільки не підвищилися, але і показали негативні темпи зростання.

Експерти пов'язують падіння постачань продукції з КНР з тим, що через фінансову кризу в Сполучених Штатах різко впала споживча активність і скоротився попит.
Іншою причиною вважається вартість китайської національної валюти, яка росте по відношенню до долара.

Державне митне управління КНР відзначило, що через ці чинники за перші 10 місяців 2008 року присутність китайських товарів на американському ринку скоротилася на 0,7%. А ось Бразилія, Росія і В'єтнам, навпаки, поліпшили ці показники відповідно на 0,2, 0,3 і 0,1 процентних пункту.

Читайте також:

Економічний форум в Давосі завершився: антикризові підсумки

Криза збільшила доходи італійської мафії

Китай обурений, що Індія не купує його іграшок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: