Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Торговельна війна Китаю та США допомогла українським виробникам кукурудзи

Українці відкрили для себе новий ринок збуту.

Україна майже повністю закрила потреби Китаю в імпорті кукурудзи. До Піднебесної цьогоріч продано 4 млн тонн цього продукту, повідомляє Голос Америки із посиланням на видання Successful Farming.

Такий обсяг торгівлі забезпечив 80% потреб Китаю в кукурудзі. Раніше практично на 100% попит задовольняли Сполучені Штати Америки, однак через торговельну війну між Вашингтоном і Пекіном китайці переорієнтувалися на українських постачальників. США продали Китаю всього 0,3 млн тонн, тобто менше 10% потреб економіки країни.

В Америці вже лунають невдоволені втратою ринку збуту голоси. Зокрема, конгресвумен від штату Іллінойс Робін Келлі. "Велика частина кукурудзи надходила до Китаю з Іллінойса до того, як провальна торговельна війна Трампа вбила наш доступ до ринків", - зауважила вона. Тим часом автори Successful Farming зауважують, що врожайність кукурудзи в Україні досягла рівня ЄС, а в перспективі саме наша країна може стати основним експортером кукурудзи у світі.

Як повідомлялося, кукурудза багата десятками вітамінів та мікроелементів і їсти її можна майже всім. Але цьогоріч на неї неврожай.

Відео Як обрати смачну кукурудзу і не переплатити

Кукурудза вже заполонила українські ринки! Вона багата десятками вітамінів та мікроелементів, і їсти її можна майже всім. Та от бентежить ціна. Одна з причин дорогої королеви полів – неврожай. Але навіть у сусідніх ятках сума за початок може різнитися ледь не вдвічі. У чому причина – дивіться!

Як обрати смачну кукурудзу і не переплатити

Залиште свій коментар

Вибір редакції