Тотальна корупція та критичний стан: уряд готується дати оцінку керівництву "Укрзалізниці"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр наголошує, що інфраструктура УЗ дуже зношена.

Найближчим часом уряд має намір дати відповідну оцінку керівництву "Укрзалізниці", оскільки станом на сьогодні вона перебуває у критичному стані. Причина тому, зокрема, тотальна корупція.

Про це під час брифінгу 30 вересня заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

"Я не буду описувати масштаби трагедії, ми зараз розбираємося з тим, що там відбувається, але стан її критичний, все дуже погано. Це, зокрема, через тотальну корупцію, окремі групи впливу заробляють на тендерах, у ручному режимі відправляють локомотиви у своїх інтересах", - заявив Гончарук.

Він підкреслив, що через вкрай жахливий стан залізниці та її зношеність, щодня горить якийсь локомотив. За його совами, наразі уряд вивчає питання щодо якості роботи менеджменту УЗ і незабаром обіцяє дати свою оцінку.

"Ми вивчаємо уважно питання щодо якості роботи цього менеджменту, я думаю, що найближчим часом ми дамо цьому відповідну оцінку", - додав прем’єр.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що Кабмін планує розділити "Укрзалізницю" на три частини та продати приватним інвесторам. Він впевнений, що УЗ потрібно розділити на три компанії і лише одну з них залишити в державній власності. Компанію планують розділити на три оператори - інфраструктурного, вантажного і пасажирського плюс виробничий блок.

Компанія, тим часом, почала готуватися до цього і заявила, що до кінця 2019 року підготують план реструктуризації "Укрзалізниці". Своєю чергою, у Міністерстві інфраструктури заявили про намір повернути собі контроль над "Укрзалізницею".

Відео Поїздка на виживання: наскільки чисті вагони "Укрзалізниці"

Пік подорожей Укрзалізницею у самому розпалі. А на носі ще й оксамитовий сезон. Сніданок підготував для вас спецпроект про усі реалії українських поїздів та вокзалів. Наш кореспондент Артем Івченко почав з перевірки чистоти у купейних та плацкартних вагонах - дивіться в сюжеті.   

Поїздка на виживання: наскільки чисті вагони "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції