Товарообіг у 6-8 млрд доларів. Зеленський анонсував поліпшення торгівлі між Білоруссю та Україною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час Форуму регіонів у Житомирі підписали контракінв на 500 мільйонів.

Президент України Володимир Зеленський 4 жовтня після зустрічі з білоруським лідером Олександром Лукашенком заявив, що товарообіг між країнами має сягнути 6-8 мільярдів гривень.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

Президент України наголосив, що Білорусь є важливим торговельним партнером, тому країни мають працювати над збільшенням взаємного товарообігу.

"Очевидно, що подібний Форум слід проводити регулярно. Він зміцнює партнерство між нашими країнами в усіх сферах, і, що дуже важливо, не тільки на рівні двох столиць – Києва та Мінська, а й на рівні наших областей і окремих підприємств. Така глибинна співпраця стає важливою складовою наших відносин. Як доказ – підписання у рамках Форуму комерційних контрактів на суму близько 500 мільйонів доларів США, а також розширення географії нашої співпраці", – сказав Зеленський.

Окпрім цього, Зеленський  відзначив початок діяльності українсько-білоруської робочої групи з питань міжрегіонального і транскордонного співробітництва.

"Білорусь – наш ключовий торговельний партнер. Товарообіг між нашими країнами за минулий рік перевищив 5 мільярдів доларів США. Я згоден з Олександром Григоровичем – ми можемо й повинні подолати позначку 6-8 мільярдів доларів", – додав він.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко також погодився з тим, що Україна є для його країни одним із головних торговельних партнерів, і висловився за нарощування взаємного товарообігу.

"Ми готові вести перемовини про збільшення постачання нафтопродуктів для ваших підприємств. Вважаю, що у майбутньому треба підтримувати спільні проекти у цій сфері", – сказав Олександр Лукашенко.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у рамках участі в Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі. Це їхня перша офіційна зустріч. В рамках форуму були підписані контракти на постачання продукції Білорусі понад 542 млн доларів.

Відео Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Про що говорили - поки що не повідомляють. Натомість відомо, що очільники двох держав підписали чотири десятки угод про економічну співпрацю. На час приїзду гостей середмістя перекрили. Зустріч ледь не зіпсували активісти, які зорганізували вогняний протест. Три десятки людей із плакатами під вигуки "Ні капітуляції" запалили фаєри.  

Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Залиште свій коментар

Вибір редакції