Toyota через проблеми з гальмами відкличе гібридні Prius

Це викликано необхідністю вирішити проблеми з гальмівною системою автомашин.

Про відкликання з ринків Японії та США гібридних автомобілів Toyota Prius 2010 випуску може оголосити вже на цьому тижні найбільший автомобілебудівний концерн світу. Це викликано необхідністю вирішити проблеми з гальмівною системою автомашин.

Число автомобілів Toyota, які відгукуються в усьому світі для усунення різних виробничих дефектів, зросла майже до 8 мільйонів машин.

"Це шокуючі новини, - заявив головний портфельний менеджер Daiwa SB Investments ltd. Коїті Огава. - Репутації Toyota буде завдано величезної шкоди".

Раніше повідомлялося, що 21 січня автоконцерн почав відгук автомобілів у США через проблеми з педаллю газу, потім програма була розширена на Європу, Китай та інші країни.

Відкликанню підлягають новітні Prius, що надійшли на ринок після травня 2009 року. У 60 країнах світу їх було продано більше 300 тисяч. Японський уряд зобов'язав Toyota провести розслідування щодо Prius у зв'язку зі скаргами, що надійшли на роботу гальмівної системи. Офіційний представник компанії Ріріко Такеуті заявила, що в даний час Toyota вивчає питання про необхідність безкоштовного ремонту та інших гібридів - SAI бізнес-класу і елітного Lexus XC250X, на яких встановлені гальмові системи, схожі з Prius.

Вкрай ощадливий і екологічний Prius був символом технологічного лідерства японської автокорпорації, він став найпопулярнішим автомобілем у Японії в минулому році. Проблеми з цією машиною поповнили і без того довгий список неприємностей, які відчуває зараз компанія.

Президент японського автоконцерну Toyota, Акіо Тойода, приніс вибачення за відгук мільйонів автомобілів по всьому світу.

Читайте також:

Через дефект педалі газу Toyota відкликає майже 2 млн машин

Названо десятку найкращих автомобілів світу

Toyota відкликає ще 1,1 млн автомобілів через смертельно небезпечні килимки

Новинки та концепти автосалону у Детройті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: