Toyota погодилася виплатити уряду США рекордний штраф у 16 млн дол.

Уряд США виставив штраф компанії через, те, що вона, знаючи про проблеми педалей газу у машинах, наражала водіїв на небезпеку ще півроку.

Японський автогігант Toyota погодився виплатити уряду США штраф у розмірі 16,4 мільйона доларів за несвоєчасне повідомлення про дефект педалей газу на автомобілях, що випускаються.

Цей цивільний штраф стане найбільшим за всю історію американського судового діловодства.

За даними американського транспортного міністерства, компанія мала дані про педалі газу, які западають, на автомобілях, що надходять у продаж, вже у вересні 2009 року. Незважаючи на це, компанія не відкликала з продажу авто з потенційно небезпечним для споживачів дефектом аж до січня 2010 року.

Представник міністерства транспорту повідомив на умовах анонімності, що Toyota погодилася на виплату такого великого штрафу в цивільному порядку, щоб уникнути судового розгляду, позивачем на якому виступав би уряд США.

Нагадаємо, 6 квітня Федеральний уряд США виставив санкції на суму 16,347 тисяч доларів до японського виробника Toyota Motor Corp. за те, що він приховував протягом чотирьох місяців проблеми, пов'язані з дефектом педалі акселератора.

Спочатку 2010 Toyota була змушена відкликати близько дев'яти мільйонів машин, щоб усунути дефект педалі газу, що викликав "ненавмисне прискорення".

Читайте також:

США оштрафували Toyota на 16 мільйонів доларів

Toyota призупиняє роботу заводів в Європі

Toyota через проблеми з гальмами відкличе гібридні Prius

Toyota відкликає ще 1,1 млн автомобілів через смертельно небезпечні килимки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: