Toyota призупинила продажі позашляховика Lexus через дефект

Японський автовиробник Toyota знову потрапив у скандальну історію зі споживачами США. Результат - призупинення продажу Lexus GX 460 як потенційно небезпечного.

Японський автовиробник Toyota тимчасово припинив продажі позашляховика Lexus GX 460.

Дане рішення було ухвалене керівництвом компанії після публікації в журналі Consumer Reports статті під назвою "Не купуй".

У публікації наголошувалося, що Lexus GX 460 має проблеми з управлінням, які приводять до перекидання автомобіля на крутих поворотах.

"Ми віднеслися до інформації Consumer Reports дуже серйозно і зараз маємо намір встановити і виправити причину явищ, які були відмічені у виданні", - заявили представники компанії.

Загалом з грудня 2009 р. було продано близько 6 тис. автомобілів цієї моделі.

Consumer Reports - журнал Союзу споживачів (Consumers Union) США. Видання публікує огляди і порівняльні описи споживчих товарів і послуг, що базуються на відгуках користувачів і результатах тестувань, що проводяться в лабораторії журналу.

Відзначимо, що в цілому за останні декілька місяців для усунення різних дефектів Toyota відкликала по всьому світу 8,5 млн автомобілів, включаючи 6 млн автомобілів в США.

Такі масштабні відгуки стали причиною того, що главі компанії Toyota Акіо Тойоді довелося виступати в конгресі США з вибаченнями.

Крім того - Мінтранс США оштрафував Toyota через те, що компанія поставила під загрозу безпеку мільйонів американських автомобілістів.

Нагадаємо, що минулого року Honda оголосила про відкликання 826 тисяч авто з дефектними подушками безпеки, а також 140 тисяч автомобілів через ймовірний дефект вимикача акумуляторної батареї.

Відзначимо також, що у грудні та січні цього року інший японський виробник Toyota відкликав для ремонту в цілому 4 млн автомобілів. Причиною такого масового відкликання стала педаль газу, яка чіплялася за килимок.

А на початку березня, американський автогігант GM оголосив про необхідність повернути на фірмові станції техобслуговування більше мільйона автомобілів. Причиною послужив дефект в управлінні.

Буквально через кілька днів компанія Nissan відкликала понад півмільйона автомобілів для перевірки датчиків рівня палива і механізмів кріплення гальмівних педалей.

Читайте також:

США оштрафували Toyota на 16 мільйонів доларів

GM відкликає 5 тисяч автомобілів через ризик загоряння двигуна

Услід за масштабним відкликом Toyota ремонт знадобився півмільйону машин Honda

Через дефект педалі газу Toyota відкликає майже 2 млн машин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: