Toyota призупиняє роботу заводів в Європі

Toyota змушена вдатися до тимчасової зупинки автомобільних заводів в Європі, щоб відрегулювати складські запаси, які в результаті відзивної кампанії 2010 року збільшилися.

Найбільший світовий автовиробник Toyota Motor Corp припиняє роботу на підприємствах у Великобританії і Франції.

А після перезапуску планує скоротити виробництво.
Завод у Франції, який випускає модель Yaris, зупиняється на 14 днів, з 1 травня щоденне виробництво буде скорочено на 22%, до 651 авто.

Водночас, підприємство Toyota у Великобританії (випускає модель Auris) зупиняється на тиждень у травні. Одна з двох виробничих ліній буде запущена у червні, повідомила представник компанії.

Слід зазначити, що продажі компанії в Європі у лютому впали на 20% проти 3,2% падіння всього європейського ринку на тлі відкликання автомобілів Toyota через проблеми з гальмівною педаллю.

Цікаво, що наразі компанія не має планів щодо скорочення 3 тис. постійно зайнятих працівників на підприємстві у Франції.

У Великобританії можуть бути відправлені у відпустку 750 людей.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що Toyota Motor планує скоротити прогноз обсягів випуску автомобілів по всьому світу на поточний фінансовий рік до 7,4 млн автомобілів з оголошених у грудні 7,5 млн.

У майбутньому Toyota може додатково понизити обсяги виробництва автомобілів залежно від наслідків нещодавніх проблем з якістю продукції автоконцерну.

За останні місяці Toyota відкликала зі світових ринків кілька мільйонів автомобілів через низку технічних проблем.

Читайте також:

Toyota через проблеми з гальмами відкличе гібридні Prius

Toyota відкликає ще 1,1 млн автомобілів через смертельно небезпечні килимки

Toyota відкликає 4 млн автомобілів через смертельно небезпечні килимки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: