Toyota розробляє нову машину за 10 тисяч доларів

Японський концерн разом з дочірньою компанію почав розробку дешевого автомобіля для Бразилії, Росії, Індії та Китаю. Його вартість не перевищуватиме 10 тис. дол.

Toyota разом з дочірньою Daihatsu розробляє новий легковий автомобіль ціною нижче 10 тисяч доларів.

Автомобіль, розроблений спеціально для ринків Бразилії, Росії, Індії та Китаю (БРІК),  надійде у продаж на початку 2010-х років.

Для зниження собівартості автомобілі будуть робити в Індонезії на вже існуючому заводі Daihatsu. Проект перебуває в стадії активних переговорів з постачальниками комплектуючих; їх ціни передбачається знизити на 30% в порівнянні з нинішнім рівнем.

Інтерес компанії до ринків країн, що розвиваються викликаний їх потенціалом: у січні-червні нинішнього року обсяг продажів нових автомобілів у країнах БРІК вперше перевищив показники Японії і США разом узятих.

Нова модель Toyota буде дорожче малолітражок для цього ринку, раніше обіцяних іншими компаніями. Нижню планку в цій гонці задала індійська Tata Group, яка вже продемонструвала наддешевий Tata Nano за 2,5 тисячі доларів на автосалоні в Женеві і в середині липня початку його продажу.

З Tata Motors має намір конкурувати за індійських покупців концерн Renault-Nissan, який заявив про плани складання в цій країні до 2011 року свого дешевого концепту спільно з індійською групою Bajaj. Концерн GM також має намір розробити модель ціною в 4-5 тисяч доларів для збирання та продажу в Азії. Про плани випуску дешевих авто заявляли Huyndai, Ford та інші концерни.

Ще на початку року плани по створенню наддешевого авто на базі "Калини" вартістю до 200 тисяч рублів виношував і "АвтоВАЗ".

Читайте також:

Toyota відкликає 4 млн автомобілів через смертельно небезпечні килимки

Топ-20: економні та ненажерливі авто

Український Lanos стане авто №1 в Росії

Американці створили автомобіль для сліпих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: