Toyota відкличе 34 тисячі позашляховиків

Toyota має намір відкликати позашляховики з США, Канади, Росії, Оману і ОАЕ.

Компанія Toyota відкличе з різних країн світу 34 тисячі своїх позашляховиків. Мова йде про автомобілі Lexus GX 460 і деякі моделі Land Cruiser Prado.

Позашляховики будуть відкликані з США, Канади, Росії, Оману і ОАЕ. Зокрема, з РФ Toyota поверне тисячу автомобілів Lexus GX 460 та 4 тисячі ліворульних Land Cruiser Prado.

Рішення про відкликання позашляховиків японський автогігант прийняв після того, як американський журнал Consumer Reports назвав Lexus GX 460 моделлю, яка не відповідає вимогам безпеки, і рекомендував автолюбителям не купувати її.

19 квітня стало відомо, що Toyota погодилася виплатити уряду США штраф у розмірі 16,4 мільйона доларів. Компанія була оштрафована за те, що не повідомила вчасно про дефект в педалях газу автомобілів, відправлених на продаж у Штати.

Раніше повідомлялося, про те, що японський автоконцерн Toyota Motor Corp. оголосив у понеділок про відкликання з США і країн Європи більше 13 тисяч спортивних позашляховиків Lexus GX460 через небезпеку занесення на поворотах при великій швидкості.

Раніше Toyota вже відкликала з автосалонів різних країн світу 8 мільйонів своїх машин, у тому числі 2,3 мільйона з США.

Читайте також:

13,5 тисяч позашляховиків Toyota і Lexus відкличуть через дефекти

США оштрафували Toyota на 16 мільйонів доларів

Toyota погодилася виплатити уряду США рекордний штраф у 16 млн дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: