ТПУ заялвяє про корупцію в КРУ

Тендерна палата України просить перевірити факти зловживання службовим становищем з боку керівника ГоловКРУ Петра Андреєва.

Тендерна палата України просить президента і РНБО дати доручення Службі безпеки і Генеральній прокуратурі перевірити факти зловживання службовим становищем з боку керівника ГоловКРУ Петра Андреєва щодо привласнення ним коштів державних підприємств, установ, організацій.

Як повідомили УНІАН у прес-службі ТПУ, прохання підкріплене матеріалами про переказ 1,83 млн. гривень коштів державних підприємств на рахунки ТОВ „Аудиторская фірма „Капітал груп”, яка належить дружині голови ГоловКРУ Петра Андреєва – Тетяні Андреєвій.

Петро Андрєєв
Петра Андреєва звинувачують в корупції (Фото: dkrs.gov.ua)
Зокрема, як ідеться в повідомленні прес-служби, кошти переказувалися за послуги, котрі, за інформацією керівників підприємств, «фактично не здійснювалися, проводиться лише формальне їх оформлення на папері».

Крім того, в ТПУ вважають неприпустимим подальше перебування на державній службі і керівній посаді “людини, котра заплямувала себе корупційними діями”.

Як повідомляв УНІАН, ТПУ одержала інформацію про те, що керівників деяких підприємств «змушують» під час перевірок або після них переказувати «великі кошти» «Аудиторській фірмі «Капітал груп» і АП «Аудиторська фірма «Капітал груп аудит», співзасновником і співвласником яких є дружина голови ГоловКРУ Петра Андреєва - Тетяна Андреєва.

За даними ТПУ, «Аудиторській фірмі «Капітал груп» з листопада 2005 року по квітень 2007 р. ДАК «Хліб України» переказала 615,9 тис. грн., Держпідприємство Міноборони Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» з лютого 2006 р. по квітень 2007 р. – 463,98 тыс грн., ДАХК «Артем» з березня 2006 по грудень 2006 р. – 326, 904 тис. грн, ВАТ «Укрнафта» з лютого по квітень 2007 р. – 87,75 тис. грн., ВАТ «Дністровська ГАЕС у грудні 2006 р. – 54,145 тис. грн., ДП «Укроборонсервіс» - з листопада 2006 р. по березень 2007г. – 54,145 тис. грн. і т.д. – всього 1 млн. 830,3 тис. грн.

13 липня ТПУ на виконання Указу президента «Про заходи щодо підвищення ефективності системи закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти» розпочала перевірки учасників торгів за 2007 рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: