"Трансбанк" звинувачують у спробі розтрати 300 млн грн

Співробітники СБУ перевіряють факти видачі кредитів пов'язаним особам, у тому числі й під застави з невиправдано завищеною вартістю.

Посадові особи АКБ "Трансбанк" здійснили спробу розтрати державних коштів, спрямованих на рефінансування банку, а також грошових коштів вкладників і акціонерів банку на суму 300 мільйонів гривень, повідомляє джерело в Службі безпеки України.

Зокрема, співробітники СБУ в рамках кримінальної справи, порушеної за фактом "спроби розтрати державних коштів, наданих НБУ в якості рефінансування, а також коштів вкладників і акціонерів", перевіряють факти видачі кредитів пов'язаним особам, у тому числі й під застави з невиправдано завищеною вартістю, повідомив співрозмовник видання.

У правовому аналізі СБУ йдеться, що "посадові особи ВАТ "АКБ "Трансбанк", зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою групи осіб, в особливо великих розмірах здійснили спробу розтрати державних коштів, наданих НБУ як рефінансування, а також грошові кошти вкладників і акціонерів ВАТ "АКБ "Трансбанк" в сумі 300 млн. гривень".

На думку слідчих СБУ, в діях посадових осіб АКБ "Трансбанк" убачаються ознаки складу злочинів, передбачених частиною 5 статей 191 Кримінального кодексу України.

Читайте також:

Гроші Євро-2012 витрачають не на ті об'єкти

Начальник МНС Чернігівщини брав хабарі мобілками

На Львівщині затримали угруповання високопосадовців-хабарників

Українці борються з корупцією вдвічі краще, ніж росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: