Треба ще близько 12 мільярдів: кошти на субсидії закінчуються, уряд проситиме змінити держбюджет

Дата публікації
Перегляди
430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Треба ще близько 12 мільярдів: кошти на субсидії закінчуються, уряд проситиме змінити держбюджет

Фото: УНІАН

У бюджеті було заплановано 36 мільярдів гривень. На сьогодні понад 33 мільярди використано.

До кінця року на субсидії буде потрібно ще близько 12 млрд грн. Загалом в Україні хочуть отримувати субсидії близько 4,6 млн людей.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє "Укрінформ".

"Було заплановано у бюджеті 36 мільярдів гривень. На сьогодні понад 33 мільярди використано, і до кінця року, за розрахунками Міністерства соціальної політики, буде необхідно 12 мільярдів гривень", - сказав Шмигаль, додавши, що уряд звертатиметься до парламенту стосовно внесення відповідних змін до державного бюджету.

Прем'єр-міністр також зазначив, що проєкт державного бюджету на наступний рік Кабмін внесе на розгляд Верховної Ради до 15 вересня.

Нагадаємо:

  • Вже від вересня у системі призначення житлових субсидій очікуються важливі зміни. Кабінет міністрів України суттєво посилив вимоги до тих українців, які отримують субсидії. Пов'язано це, зокрема, і з тим, що багато людей кілька років не оновлювали інформацію про себе. Після зміни правил всім призначають субсидії лише у готівковій формі. А від 1 травня поточного року українці мали час для того, аби переоформити субсидії на наступний рік. Для цього було необхідно подати заяву і декларацію в онлайн-режимі або поштою. 
  • У Міністерстві соціальної політики зазначиличому саме українцям потрібно було обов’язково подати повторну заяву на призначення субсидії.
  • Також восени в Україні запрацює єдина інформаційна система для отримувачів субсидій і соцвиплат. За словами міністерки соціальної політики Марини Лазебної, ця система допоможе швидше перевіряти претендентів на державну допомогу. Крім того, це спростить оформлення допомоги для пересічних громадян.

Новини України: як зберегти субсидії на оплату комунальних послуг

Новини України: як зберегти субсидії на оплату комунальних послуг

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація