Третій банк оприлюднив список проблемних позичальників

Банк "Столиця" розмістив на офіційному сайті список проблемних позичальників, щоб "стабілізувати роботу і забезпечити виплати вкладникам".

Банк "Столиця" розмістив на офіційному сайті список клієнтів - проблемних позичальників фінустанови, які не погодили графік погашення заборгованості.

Про це йдеться в повідомленні банку.

На цей крок банк пішов для стабілізації роботи та забезпечення виплат вкладникам банку.

Крім того, фінустанова посилається на указ президента № 813/2009 щодо заходів з відновлення стабільності в банківській системі, которим голова держави санкціонує подібні дії.

Нагадаємо, правління Національного банку своєю постановою від 17 липня 2009 року № 408 призначило у ВАТ "Банк Столиця" з 20 липня поточного року тимчасового адміністратора строком на один рік.

Як повідомлялося, слідом за банком "Надра", "Укрпромбанк"оприлюднив на своєму сайті списки фізичних та юридичних осіб, які мають прострочену заборгованість за кредитами.

Списки боржників були оприлюднені банком, посилаючись на указ президента Віктора Ющенка, в якому він доручив НБУ оприлюднити перелік недобросовісних позичальників-фізичних та юридичних осіб банку "Надра" і "Укрпромбанку".

Читайте також:

"Укрпромбанк" оголосив список проблемних позичальників

НБУ взяв під свій контроль ще один банк

НБУ пропонує створити банк для проблемних кредитів

Вклади клієнтів "Укрпромбанка" переведуть у "Родовід Банк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: