Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Третина ремонтів доріг була зроблена неякісно - Гройсман

На ремонти додатково направлено 4 млрд грн.

Близько 30% ремонтних робіт на українських дорогах, які були виконані у минулому році, були зроблені неякісно.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Сьогодні практично по всій країні максимально, враховуючи наші можливості, ведуться роботи. Роботи ведуться по-різному. Я проїжджав на цих святах кілька регіонів, у тому числі за кермом, дивився, як ремонтують дороги, де досить ефективно, десь я бачу, так би мовити, "халява", недостатньо ефективно, ми коригуємо. Важливо, що створена інспекція, яка робить обстеження, серед минулорічних доріг, які були зроблені, знайдено 30% браку, і зараз змусили тих, хто робив ці дороги, за свій рахунок почати відновлення та ліквідацію недоліків", - зазначив прем'єр-міністр.

Також Гройсман сказав, що за рахунок перевиконання надходжень з української митниці на ремонт доріг місцевого значення додатково направлено 4 млрд гривень.

"Це означає, що ресурси і засоби сьогодні є. Я буду вимагати якісної роботи, ми будемо здійснювати якісний контроль, і я хочу, щоб ті, що крали або робили неякісну роботу, понесли за це відповідальність, у тому числі кримінальну", - зазначив він.

Нагадаємо, керівник "Укравтодору" Славомір Новак розповів, що на дороги в Україні не зважали протягом 25 років і щоб змінити ситуацію знадобиться багато часу.

ВідеоКерівник Укравтодору вигнав з роботи підлеглого за неналежний ремонт доріг

Залиште свій коментар

Вибір редакції